10 rezultate pentru eticheta

ubt cluj

Video Dinamo - U-BT Cluj 90-100. Gazdele au fost aproape de surpriză, dar nu au marcat în ultimele două minute

dinamo-cluj

Video CSU Sibiu - CSM Oradea 0-2, la general, în finala Ligii Naţionale de baschet

oradea

Video U-BT Cluj - Steaua 94-99. Dramatism în reeditarea finalei din sezonul trecut. Două reprize de prelungiri

captura baschet 2

Video U BT Cluj – Steaua 85-68. 5.000 de fani, la derby. Gazdele rămân pe primul loc

captura baschet cluj steaua

Video U BT Cluj a ratat calificarea în grupele Basketball Champions League

U BT poza

Video U-BT Cluj - CSU Sibiu 85-77. Dykes a fost cel mai bun marcator al meciului

UBT

VIDEO Clujenii se întăresc pentru titlu! "Ne luptăm cu Steaua şi Timişoara"

ubt cluj

VIDEO U-BT Cluj - BC Mureș 77-81. Sârbul Filip Adamovic a înscris 27 de puncte, în primul meci din play-off

baschet cluj

VIDEO CSU Sibiu - U-BT Cluj 62-71. Clujenii s-au impus în al 43-lea Derby al Ardealului

captura baschet sibiu cluj

VIDEO UBT Cluj - Gaz Metan 86-63. Clujenii s-au impus în duelul direct pentru play-off