30 rezultate pentru eticheta

ungur

Revenit pe teren după şapte luni, Ungur nu se aştepta la un set la 0: "Mă uitam pe tabelă şi nu-mi venea să cred"

Adrian Ungur

Video Adrian Ungur, învins în finala turneului ITF de la Piteşti

ungur

Video Belarus - România, 3-2, în meciul de Cupa Davis. Ungur a cedat în trei seturi cu Gerasimov

belarus

Video Exclusiv Ungur şi Bautista Agut au oferit cel mai spectaculos punct al partidei România - Spania

capt meci Ungur

Video România - Spania 1-4. Ibericii au câștigat meciul de Cupa Davis

captura ungur

Singurul român de pe tabloul de simplu, eliminat din primul tur la Roland Garros

ungur roland

Video Copil şi Ungur, învinşi şi la dublu, la BRD Năstase Ţiriac Trophy. Rezultatele zilei

romania-1

Video Hănescu, pregătit de debutul la ultima ediție a BRD Năstase Țiriac Trophy: ”Îmi era dor”

hanescu

Finala de simplu de la Sibiu Open a fost amânată pentru luni, din cauza ploii

adrian ungur sibiu

Crivoi, Ungur şi Apostol s-au calificat în optimile turneului challenger Sibiu Open

sibiu ungur

Adrian Ungur s-a calificat dramatic în optimile Challenger-ului de la Roma!

adrian ungur roma

VIDEO Cele mai grele 10 minute! Ultimele puncte din finală au scos tot ce era mai bun din Copil și Ungur

copil captura

Primul trofeu românesc în ATP, în 2015. Adrian Ungur a câştigat la Casablanca!

adrian ungur tenis zgura

VIDEO Un tie-break de vis! Ungur a câștigat titlul la dublu la BRD Brașov Challanger

premiere tenis

Adrian Ungur şi Marius Copil vor juca la BRD Braşov Challenger. Lista favoriților

brd brasov challenger terenuri

Una caldă, alta rece la San Marino. Ungur s-a calificat, dar Hănescu a pierdut

hanescu

Adrian Ungur, învins de Giannessi în optimile turneului challenger de la Padova

adrian ungur zgura

Victor Hănescu, Adrian Ungur şi Marius Copil, favoriţi pe tabloul BRD Arad Challenger

ungur hanescu

Copil, învins în primul tur la Tunis. A mai rămas în joc Ungur, campion în 2013

Copil

Adrian Ungur n-a reușit surpriza și s-a oprit în sferturi la Panama

Românii, misiuni infernale! Adversarii la Dubai: Berdych, Tsonga și Bautista-Agut

tomas berdych cehia australian open

Adrian Ungur a fost eliminat încă din primul meci la turneul la care era favorit 1