"Nu putea fi mai bine!" Ce face Valentino Rossi, la aproape doi ani de la retragerea din motociclism

Ce a făcut Valentino Rossi la debutul său în cursele auto

2021, anul marilor retrageri. Starurile care au spus adio sportului, de la Ana Maria Popescu la Marian Drăgulescu sau Manny Pacquiao

pjimage

"Regret deja că am renunțat!" Prima reacție a lui Valentino Rossi după ce s-a retras

MotoGP of Comunitat Valenciana: Race, Spain - 14 Nov 2021

profimedia-0643094334

Video Remy Gardner, campion mondial la Moto 2 și Xavier Artigas, la Moto 3. Valentino Rossi s-a retras

pjimage

Video Valentino Rossi a ieșit la "pensie" de pe două roţi. "Il Dottore" și-a încheiat cariera în MotoGP

rossi

Ultima cursă din cariera lui Valentino Rossi, în DIRECT la Digi Sport: "Nu știu ce voi simți!"

MotoGP of Comunitat Valenciana: Previews, Spain - 11 Nov 2021

Video Retragerea "zeului" Valentino Rossi va fi ÎN DIRECT la Digi Sport

profimedia-0639870737

Video Fabio Quartararo, noul campion mondial din MotoGP. Legendarul Valentino Rossi, ultima cursă în Italia

MotoGP Of San Marino - Race

pjimage

profimedia-0616827623

Video Valentino Rossi, accident în MP al Olandei! Motocicleta legendarului pilot din MotoGP s-a făcut praf

motogp-accident-rossi

”La 19 ani, nu e ușor!”. Iubita lui Valentino Rossi dezvăluie abuzurile trăite în MotoGP: ”Unii te și ating”

Francesca Sofia Novello, iubita pilotului Valentino Rossi / Foto: Profimedia

Fabio Quartararo a câștigat Marele Premiu de la Doha la Moto GP. Ce record a doborât cursa de la Losail

Races of MotoGP Grand Prix of Doha

„Doctorul” îi răspunde lui Lucchinelli: „Sunt dezamăgit de cuvintele lui”

MotoGP Pre-Season Teams Unveiling

Infectați cu COVID-19, Valentino Rossi și Federica Pellegrini au făcut schimb de mesaje: "Atunci am început să râdem"

colaj

Primul pilot din MotoGP infectat cu COVID-19 e chiar legenda Valentino Rossi: "Mă dureau oasele"

rossi

Fabio Quartararo a câştigat Marele Premiu al Cataloniei la MotoGP! Francezul este lider în clasamentul general

Fabio Quartararo

Unde va pilota Valentino Rossi în 2021

Video&Foto Ce a spus Valentino Rossi, după ce a "driblat" moartea şi cum arăta "Il Dottore", îngrozit, la boxe. "Am văzut o umbră!"

MotoGP Of Austria - Free Practice

Video&Foto Câți centimetri i-au salvat viața lui Valentino Rossi? Accidentul a fost la 310 kilometri pe oră: "E un moment unic"

rossi colaj

Video&Foto Accident horror în MotoGP, după ce un motociclist i-a frânat în față unui adversar. Valentino Rossi, la un pas de tragedie

colaj accident motogp

Valentino Rossi a împlinit visul eroinei din Italia care s-a vindecat de coronavirus la 102 ani!

OFICIAL | Yamaha i-a găsit înlocuitor lui Valentino Rossi

valentino rossi qatar

Vinales a câştigat Marele Premiu al Australiei la MotoGP. Marquez a abandonat în turul al cincilea

Maverick Vinales

Marc Marquez, mai aproape de titlul mondial. Spaniolul a câştigat şi în Thailanda

Marc Marquez

Dovizioso a câştigat Marele Premiu din San Marino. Lorenzo a căzut cu două tururi înainte de final

Andrea Dovizioso

Marquez a câştigat Marele Premiu al Germaniei, după o luptă cu Rossi

Decizie istorică a organizatorilor din Texas după ciocnirea dintre Rossi şi Marquez

rossi8

Marquez, penalizat după incidentul din Argentina, dar tot în fața lui Rossi s-a clasat!

rossi 1

Marquez a câștigat Marele premiu al Americilor la MotoGP! Rossi conduce la general

marquez

Video Plângere împotriva lui Valentino Rossi, după un incident petrecut la Valencia

collage rossi valencia

Grand Prix-ul de la Sepang. Dovizioso pleacă din pole position pentru a doua oară în acest sezon

dovizioso

Video Victorie pentru Crutchlow în Australia. Plecat de pe locul 15, Rossi a terminat pe doi

cal crutcholow

Video Marquez, pole position în Australia. Rossi și Lorenzo au dezamăgit în calificări

marquez

Video Marc Marquez e noul campion mondial la MotoGP! A câștigat MP al Japoniei și și-a asigurat titlul

marc marquez

Pol Espargaro, cel mai rapid în antrenamentele de vineri la MotoGP

espargaro

Video Iannone a câștigat MP al Austriei la MotoGP, Rossi pe 4. Zarco a câştigat Moto2, Mir Moto3

ianone

Video Împăcare istorică în MotoGP. Rossi și Marquez au "îngropat securea războiului"

rossi marquez

Video Victorie superbă pentru Rossi, în MP al Cataloniei. Duel senzaţional cu Marquez

rossi bun

Video Jorge Lorenzo a câștigat cursa de Moto GP. Rossi a abandonat. Binder s-a impus la Moto 3, Zarco la Moto 2

lorenzo-1

Video Jorge Lorenzo, victorie la Moto GP, în direct la Digi Sport 2. "Doctorul" Rossi, cursă de urmărire spectaculoasă