14 rezultate pentru eticheta

video andone

Video Primul gol al lui Florin Andone în 2018! Reușită salvatoare pe terenul lui Villarreal

captura andone

Video Florin Andone a marcat pentru Deportivo! A profitat la maximum de o gafă a fundașului advers

gol florin andone

Video Deportivo - Girona 1-2. Andone a ratat șansa de a salva un punct pe final

la coruna

La Coruna e la picioarele lui Andone. "Următorul lider" e o certitudine, după cel mai bun sezon în La Liga

florin andone la liga

Video Andone, egalul "monștrilor sacri" Hagi și Adrian Ilie. Un singur român a marcat mai mult decât ei în Spania

andone-2

Video Deportivo - Betis 1-1. Duelul românilor din La Liga s-a decis în prelungiri

andone tosca2

Video Deportivo La Coruna - Osasuna 2-0. Gură de oxigen pentru galicieni, unde Fl. Andone a fost iar în prim-plan

deportivo andone

Video&Foto Beznă la Deportivo! Nocturna de pe El Riazor a picat și repriza a fost întârziată cu aproape 20 de minute

c bezna deportivo

Video Florin Andone a marcat iar la Deportivo! E pe val, cu 6 goluri în ultimele 6 etape

florin andone

Video Fanii îl iubesc şi sunt la picioarele lui: standing ovation pentru Florin Andone. Cum a reacţionat un stadion întreg

florin andone deportivo - real sociedad 5-1

Video Fl. Andone, peste Messi, Suarez sau Neymar! Se luptă pentru titlul de fotbalistul lunii noiembrie în La Liga!

florin andone deportivo la coruna - real sociedad 5-1

VIDEO Înfrângere pentru Cordoba. Fl. Andone: 'Am avut ghinion, n-a vrut să intre'

captura fl andone

EXCLUSIV Florin Andone: 'Abia aștept jocul cu Spania! Am prieteni în Cordoba care vor ține cu mine'