9 rezultate pentru eticheta

video cfr - dinamo

Gabriel Debeljuh a dat trei goluri cu Dinamo, dar are o problemă de rezolvat: ”Asta nu-mi place la el”

Exclusiv Stoican şi Carp, la un pas de bătaie. Torje a aplanat conflictul din vestiarul lui Dinamo

FOTBAL:CFR CLUJ-DINAMO BUCURESTI, LIGA 1 CASA PARIURILOR (06.03.2022)

Debeljuh a marcat trei goluri, dar Dan Petrescu e considerat omul meciului: ”A schimbat totul la pauză”

petrescy

Video CFR Cluj - Dinamo 1-0. Victorie, în genunchi, după un penalty controversat! Camora și Culio au fost eliminați

culio cfr cluj dinamo

Video CFR Cluj - Dinamo 0-3. Roș-albii au trecut, momentan, pe primul loc în Liga 1. Gafă importantă a lui Marc, la primul gol

fotbal-cfr-dinamo-030

VIDEO CFR Cluj - Dinamo 1-1. Scor stabilit în numai 10 minute. Roș-albii au terminat anul pe podium

capt Palic

VIDEO Rada a fost eliminat direct după ce l-a lovit cu gheata în cap pe Șerban

eliminare rada

VIDEO CFR - Dinamo 1-0. Costea le-a adus victoria clujenilor, care au jucat în 10 timp de 63 de minute!

VIDEO CFR – Dinamo 0-1. La doar două puncte de locul doi!