36 rezultate pentru eticheta

wta beijing

Ce i-a spus Bianca Andreescu lui Naomi Osaka la fileu și ce replică i-a dat sportiva japoneză

bianca naomi

Video Bianca Andreescu - Naomi Osaka 7-5, 3-6, 4-6 | Jucătoarea de origine română pierde dramatic și e "out" de la Beijing

2019 China Open - Day 6

"O iubesc pe mama ta!" Dialogul surprins între Bianca Andreescu și un jurnalist. Ce răspuns i-a dat sportiva

bianca si maria andreescu

Naomi Osaka, set la 0 în optimile de la Beijing. Şi Caroline Wozniacki s-a calificat în sferturile de finală

Naomi Osaka

"Schimbare rapidă!" Cum a apărut Simona Halep la petrecerea jucătoarelor de la Beijing

simo flash

Simona Halep şi-a asigurat prezenţa la Turneul Campioanelor. Este a treia jucătoare calificată la Shenzhen

Tennis 2019: US Open: Day Two

Foto Simona Halep a petrecut alături de Monica Niculescu şi Raluca Olaru aniversarea a 28 de ani

Simona Halep

Wozniacki, parcurs perfect la Beijing. Calificare cât se poate de lejeră în semifinale

caroline wozniacki WTA Beijing

Video Naomi Osaka și-a pierdut cumpătul! Gest neașteptat al japonezei și o revenire de senzație

2018 China Open - Day 7

Video Campioana de anul trecut de la US Open, eliminată din optimi la Beijing

Sloane Stephens

Wozniacki rămâne o amenințare pentru Halep. Calificată mai departe la Beijing, îi merge de minune în China

Caroline Wozniacki WTA Beijing

Video Muguruza, în cădere liberă. A fost eliminată de la Beijing

Garbine Muguruza WTA Beijing 2018

Video Victorii pentru Kerber și Stephens la Beijing. Scandal la meciul Stephens - Pavlyuchenkova

colaj tenis

Ons Jabeur, dezamăgită după abandonul Simonei Halep: "Îmi doream o luptă adevărată"

ons jabeur

Perechea Buzărnescu-Niculescu, în turul doi la Beijing, la dublu. Primul meci al Mihaelei după accidentarea de la Montreal

Mihaela Buzarnescu Montreal

Învinsă în calificări, Cîrstea va juca totuși pe tabloul principal la Beijing. Adversar de calibru în primul tur

Sorana Cîrstea

Live Video&Text Simona Halep - Ons Jabeur se joacă duminică, de la 11:30, pe Digi Sport 2

simona halep beijing

Vești bune de la Buzărnescu: "Sunt recuperată aproape 100%". La ce turneu va reveni pe teren