70 rezultate pentru eticheta

wta stuttgart

Exclusiv Adversara din circuit pe care Simona o urmărește zi de zi pe Instagram: "Îmi place ce postează"

halep telefon

A fost anunţată ora de disputare a meciului Halep - Rybarikova, transmis ÎN DIRECT la Digi Sport

Halep racheta

“Darren nu vine cu mine!” Anunţul făcut de Simona Halep

halep pavel antrenament

Kasatkina a surprins pe toată lumea, după eliminarea de la Charleston. "Se dă o mașină? Mă duc și eu"

Kasatkina

Video Capăt de drum! Halep, învinsă în două seturi de Siegemund, după ce a ratat două șanse de a duce meciul în decisiv

simona halep-5

Video Sharapova îşi continuă parcursul perfect la revenire. Rusoaica, în semifinale la Stuttgart, fără set pierdut

sharapova stuttgart

Video Victorii pentru Siegemund şi Kuznetsova. Rezultatele zilei în turneul WTA de la Stuttgart

Svetlana Kuznetsova

Video Victorie Halep la dublu, la Stuttgart. Revenire senzaţională în super tie-break

simona halep dublu

Serena Williams va reveni pe primul loc în clasamentul mondial, fără să joace

serena williams 1 wta

O jucătoare suspendată pentru dopaj: "Nu cred că Sharapova are vreo prietenă în circuit. Nu vorbeşte cu nimeni!"

sharapova revenire

Video Angelique Kerber a câștigat finala de la Stuttgart! 6-4, 6-0 cu Laura Siegmund

kerber trofeu

Video Semifinale tari la Stuttgart: Kerber - Kvitova și Radwanska - Siegemund se joacă pe Digi Sport 2

kerber kvitova

Video Radwanska, Kerber şi Vinci, calificate în sferturile de finală de la Stuttgart

Radwanska

Video Simona Halep a fost eliminată în optimi la Stuttgart şi va coborî pe locul 7 WTA

halep stuttgart

Halep și-a aflat programul de la Stuttgart. Turneul e transmis ÎN DIRECT la Digi Sport

halep zgura 1

VIDEO Simona Halep, nominalizată pentru cea mai frumoasă lovitură a lunii aprilie în circuitul WTA

halep

VIDEO Simona Halep s-a oprit în semifinale, la Stuttgart. A pierdut cu Wozniacki, la finalul unui meci nebun

halep wozniacki-1

Ivanovic a învins-o pe Kuznetsova și s-a calificat în semifinale la Stuttgart

ana ivanovic zgura

Turneul WTA de la Stuttgart: Sharapova este favorită, iar Mattek-Sands marea surpriză