FOTBAL: Hoffenheim - Bayern, 16:30, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

TENIS: Gabriela Ruse - Emma Navarro, 17:00, ÎN DIRECT pe DIgi Sport 4

FOTBAL: CFR Cluj - Farul, 21:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

FOTBAL: Univ. Craiova - Sepsi, 21:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

• ianis

FOTBAL: Alaves - Getafe, 22:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 3

• AC Milan vs AC Monza - Serie A 2023/24 - 17/12/2023 Tommaso Pobega of AC Milan (2L) injured seen with Mike Maignan of AC

FOTBAL: Torino - Milan, 21:45, ÎN DIRECT pe Digi Sport 4

Alegerea făcută de UEFA, după ce Real Madrid - Bayern s-a lăsat cu o controversă uriașă de arbitraj

UEFA Euro 2028 and Euro 2032 Announcement - UEFA Headquarters

Video Scandal uriaș după Real Madrid - Bayern: nemții au egalat în minutul 90+13, dar degeaba! Eroare gravă de arbitraj

Real Madrid v FC Bayern München: Semi-final Second Leg - UEFA Champions League 2023/24

Foto A fost sau n-a fost ofsaid? Tehnologia a intervenit, în cazul fazei decisive care a declanșat scandalul din Real - Bayern

var9

Specialistul a explicat tot, după faza decisivă care a declanșat un scandal uriaș la Real - Bayern + Momentul, cadru cu cadru

real

Alegerea făcută de UEFA, după ce Real...

Video Scandal uriaș după Real Madrid...

Video Real Madrid - Bayern Munchen 2-1...

Real Madrid v FC Bayern Munich - UEFA Champions League, Spain - 08 May 2024

Exclusiv Marius Avram a dat verdictul, după ce...

marius

Știri

Real cu finalele, Juve cu dublele eliminatorii. Capul de afiş al sferturilor UCL e un clasic european

real madrid juventus champions league

Klopp, declarația zilei după ce Liverpool a picat cu Man. City: "E tragerea pe care au visat-o toți fanii lui United"

Klopp

News Alert Finala din 2017, în sferturile Champions League! Juve - Real e capul de afiș

Juve Real

Fiul lui Mourinho a ironizat fosta echipă a tatălui său: "Messi a confundat-o pe Chelsea cu Real Madrid"

Messi

S-a aflat tot! Cum i-a închis gura Messi arbitrului meciului cu Chelsea. Dialogul dintre cei doi

Messi Skomina

Pisica

Barcelona - Chelsea 3-0. Catalanii merg fără emoții în sferturile UCL! Toate echipele calificate

Barcelona Chelsea colaj

Messi, cel mai rapid gol din carieră. Argentinianul a reușit dubla și a ajuns la golul 100 în UCL

messi liga nou

Dembele a spart în sfârșit gheața! Francezul a marcat în returul cu Chelsea, din pasa lui Messi