Abonează-te la Digi TV și vezi meciurile din UEFA Champions League

3 sezoane: 2021-2024, toate meciurile, în direct la Digi Sport și digisport.ro

Benatia a oferit declarația serii în UEFA Champions League: "Era să adorm!"

bayern cska penalty

VIDEO PSG nu a mai pierdut pe teren propriu în cupele europene de 30 de meciuri!

pedro pauleta psg

Wenger serbează majoratul la Arsenal: 18 ani de când a preluat 'tunarii'! Bilanțul său

wenger

Mourinho a câștigat primul meci în Portugalia în UCL, după plecarea de la Porto

mou

VIDEO Mircea Lucescu, mut după remiza cu Porto: ”Ce să mai spui când iei două goluri în patru minute?”

mircea lucescu suparat

VIDEO S-a terminat și cu talismanul! Primul meci pierdut de Barcelona, deși Neymar a reușit să înscrie

FOTBAL: Aston Villa - Chelsea, 22:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

Notele primite de Istvan Kovacs în marile publicații sportive, după Barcelona - PSG 1-4

FC Barcelona v Paris Saint-Germain: Quarter-final Second Leg - UEFA Champions League 2023/24

Pep Guardiola a descris într-un singur cuvânt jocul lui Manchester City cu Real Madrid

"S-a terminat!" Presa catalană nu a avut milă de Istvan Kovacs. Cuvinte greu de digerat pentru centralul român

xavi kovacs (20)

Nu mai suporta și a vrut să plece gratis de la Real Madrid! Acum a devenit erou, iar soția sa a transmis doar ȘASE cuvinte

lunin

Video Manchester City - Real Madrid 1-1 (3-4...

Englezii au dezvăluit ce înseamnă...

Rodri a ”distrus-o” pe Real Madrid...

Video Barcelona - PSG 1-4. Kylian Mbappe i-a...

mbappe

Știri

VIDEO Șahtior - Porto 2-2. Echipa lui Lucescu a fost egalată dramatic, în prelungiri

Sahtior Porto

VIDEO Sporting-Chelsea 0-1. Prima victorie în actualul sezon al UCL pentru ”albaștri”

chelseA

VIDEO Xavi a devenit fotbalistul cu cele mai multe prezențe în UEFA Champions League

xavi adf

VIDEO Totti, cel mai în vârstă marcator din UCL, la 38 de ani. L-a depășit pe Giggs

totti record

VIDEO Messi, de neoprit și la Paris! Argentinianul a reușit golul 500 al Barcelonei în UCL

Messi bucurie

VIDEO Luiz, primul care a marcat contra Barcei în acest an. Record pentru catalani: 640 de minute fără gol!