Exclusiv Lovitura primită de FCSB: operat direct în Olanda! Gigi Becali a făcut anunțul
articol scris de Digi Sport25.09.2025, 16:35
Gigi Becali (67 de ani), patronul FCSB-ului, a avut o intervenție la Digi Sport, în ziua meciului Go Ahead Eagles - FCSB.
Europa League SuperLiga: Rapid - FC Argeș, sâmbătă, 20:30, DGS 1
SuperLiga: Dinamo - Csikszereda, sâmbătă, 17:30, DGS 1
Go Ahead Eagles - FCSB se joacă de la ora 19:45, în direct la Digi Sport 1, în prima etapă a noului sezon de Europa League. Meciul Go Ahead Eagles - FCSB poate fi urmărit și pe site-ul digisport.ro, cât și în aplicația Digi Sport, de abonații Digi România.
Lovitură primită de FCSB! Gigi Becali a anunțat că Mihai Lixandru s-a operat direct în Olanda
Fix înaintea meciului cu Go Ahead Eagles, Gigi Becali a anunțat lovitura primită de clubul ”Roș-Albastru”.
Mihai Lixandru (24 de ani) a acuzat dureri în Olanda și a fost operat direct acolo de apendicită.
”Nici nu aveam ce face. Lixandru l-au dus în operație de apendicită acolo. L-a luat apendicele, s-a dus la operație acolo”, a spus Gigi Becali, la Liga Digisport.
- Primul 11 al FCSB-ului cu Go Ahead Eagles anunțat de Gigi Becali: Târnovanu – Graovac, Ngezana, M. Popescu, Kiki – Edjouma, Alhassan – Miculescu, Olaru, Cisotti – Alibec.
Cifrele lui Mihai Lixandru
- 14 meciuri a jucat Mihai Lixandru în acest sezon la FCSB
- Un gol și o pasă decisivă a reușit Mihai Lixandru în meciurile jucate
- 1.200.000 de euro este cota de piață a lui Mihai Lixandru, potrivit Transfermarkt
VIDEO cu ultimele detalii înainte de Go Ahead Eagles - FCSB
Etichete: gigi becali , accidentare mihai lixandru , go ahead eagles - fcsb , miahi lixandru
Urmărește știrile digisport.ro și pe Google News
Dani Mocanu și fratele sau au fost condamnați la patru, respectiv șapte ani de închisoare fiind...