Etapa a II-a a grupelor UEFA Europa League. Rezultatele, marcatorii și clasamentele

europa league

Alexandru Tudor va arbitra joi o partidă din Europa League

tudor uefa

VIDEO 1-1 cu Bordeaux și multe semne de întrebare. "E cea mai slabă echipă a lui Liverpool de ani de zile!"

redknapp rodgers

VIDEO A costat-o pe Tottenahm 30 de milioane de euro, dar a marcat o "dublă" la debutul în UEL

heung min son

VIDEO Foste rivale ale românilor, Partizan și Alkmaar au disputat cel mai spectaculos meci din UEL!

partizan alkmaar

VIDEO Trei români au jucat în prima etapă a grupelor UEL. Niciunul nu a obţinut victoria

La Liga: Real Madrid - Alaves, 22:30, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

Ce nebunie! Leverkusen a egalat în minutul 90+7 și a stabilit un record absolut de invincibilitate

leverkusen

Atalanta - Marseille 3-0, Leverkusen - AS Roma 2-2, în semifinalele Europa League! Echipele gazdă vor juca finala

profimedia-0735775905

News Alert Istvan Kovacs va arbitra finala Europa League

profimedia-0865581110

Reacția lui Xabi Alonso, după calificarea lui Bayer Leverkusen în finala Europa League

Ce a scris presa din Ungaria, după ce a...

MILAN, ITALY - FEBRUARY 20: referee Istvan Kovacs during the UEFA Champions League 2023/24 round of 16 first leg match b

Știri

VIDEO A început faza grupelor în Europa League. Rezultatele, marcatorii şi rezumatele meciurilor

europa league stire

VIDEO Napoli - Bruges 5-0. Gol superb marcat de Callejon. Vlad Chiricheş a fost doar rezervă

jose callejon

VIDEO Huliganii lui Marseille au devastat terasele din Groningen, înaintea meciului din Europa League

marseille

Italienii scriu că Vlad Chiricheș nu va prinde echipa în meciul de UEL cu Brugge

napoli

Fanii lui Lech Poznan boicotează meciul din Europa League al propriei echipe. Motivul e incredibil!

fani Lech Poznan

Susţinătorii lui Celtic au răspuns cu ironie la ameninţările lansate de fanii lui Fenerbahce

fener celtic

VIDEO Isăilă este circumspect în privința viitorului Astrei: ”Nu cred că ar mira pe cineva dacă ar dispărea!”

budescu alkmaar astra

VIDEO Eliminarea ar putea însemna dezastrul pentru Astra: “Ca jucător, poţi să-ți depui memoriu și să pleci”

lovin alkmaar

Norvegienii s-au panicat după golul lui Popa: "Mi-a fost teamă 5-10 minute" / "Am crezut până la final"