Muniru, după ce Becali i-a interzis să dribleze: ”Când am mingea, îmi aduc aminte de el și dau pasă!”

muniru steaua

VIDEO "Brazilienii" Astrei. Alibec şi Budescu au reuşit faza serii în Olanda: şi-au hipnotizat adversarii

alibec budescu

Atac fără precedent la adresa lui Mirel Rădoi: "Ai lăsat România fără echipă în Europa!"

radoi steaua-1

Tragerea la sorţi a grupelor Europa League. Partizan, în grupă cu AZ Alkmaar. Cu cine a picat Rosenborg

europa league-1

VIDEO Silviu Lung jr. a avut șapte parade la Alkmaar, dar a gafat incredibil la primul gol al olandezilor

lung gafa alkmaar

VIDEO Rădoi, dezamăgit: "Fotbalul e nedrept! Partizan şi Rosenborg nu au fost nici măcar egale Stelei"

La Liga: Real Madrid - Alaves, 22:30, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

Ce nebunie! Leverkusen a egalat în minutul 90+7 și a stabilit un record absolut de invincibilitate

leverkusen

Atalanta - Marseille 3-0, Leverkusen - AS Roma 2-2, în semifinalele Europa League! Echipele gazdă vor juca finala

profimedia-0735775905

News Alert Istvan Kovacs va arbitra finala Europa League

profimedia-0865581110

Reacția lui Xabi Alonso, după calificarea lui Bayer Leverkusen în finala Europa League

Ce a scris presa din Ungaria, după ce a...

MILAN, ITALY - FEBRUARY 20: referee Istvan Kovacs during the UEFA Champions League 2023/24 round of 16 first leg match b

Știri

VIDEO Jucătorii Stelei cred în antrenorul lor: “Mirel e un plus pentru noi. Nu am crezut că va pleca”

varela radoi

VIDEO Cum au sărbătorit jucătorii lui Rosenborg în vestiar eliminarea Stelei din Europa League

rosenborg bucurie

VIDEO Astra, la 10 minute de grupele UEL. Greșeala care a decis victoria lui AZ Alkmaar

silviu lung

Rezultatele din play-off-ul Europa League și echipele calificate. VIDEO 9 goluri în meciul Borussiei Dortmund!

borussia dortmund

VIDEO Eliminarea Astrei din Europa League poate avea consecinţe dramatice: "Sunt probleme mari la club"

astra alkmaar-1

Mirel Rădoi a anunțat că nu va pleca de la Steaua. Campania de achiziții a campioanei s-a terminat

steaua radoi antrenament

VIDEO Steliștii se încurajează la Trondheim: ”Situația se poate remedia în câteva minute”

filip-2

Alexandru Tudor, la centrul partidei Standard Liege-Molde, din play-off-ul UEFA Europa League