captura penalty cfr

Video Momente tensionate în Gruia! Reacția lui Ion Crăciunescu după penalty-ul primit de CFR

Video CFR a avut penalty, Haţegan nu l-a văzut! Ce s-a întâmplat înaintea eliminării lui Peteleu

Pintilii Hoban

Hoban: "E roşu la Pintilii. Nu mă interesează. Sper să învăţăm din greşeli"

captura cfr cere penalty

18.03.2018, 22:23
  • Liga 1, play-off, etapa a 7-a: FCSB - CFR Cluj (duminică, 20:45, Digi Sport 1)

• Italia, Serie A, etapa 35: Inter-Juventus (sâmbătă, ora 21:45, pe Digi Sport 2) şi Fiorentina-Napoli (duminică, ora 19:00, pe Digi Sport 2)

VIDEO CFR - FCSB. Dacă la faza penalty-ului în urma căruia gazdele au deschis scorul, roş-albaştrii au protestat vehement, oaspeţii trebuie să se declare mulţumiţi după momentul petrecut în minutul 58.

Atunci, feroviarii au avut un penalty clar. Deac i-a pasat perfect în careu lui Peteleu, care a fost faultat evident de Pintilii. Totuşi, centralul Ovidiu Haţegan nu a arătat punctul cu var, chiar dacă clujenii au protestat.

VIDEO CU PENALTY-UL NEACORDAT

Şase minute mai târziu, acelaşi Peteleu a fost eliminat: a primit al doilea cartonaş galben după ce l-a lovit cu piciorul în piept pe Dennis Man. Totuşi, şi aici se poate vorbi de un henţ comis de Denis Alibec, chiar înainte de duelul dintre cei doi!