Mihai Stoica încă nu a trecut peste egalul Stelei de la Cluj
19.02.2017, 15:46După ce Steaua a câștigat la Severin cu 2-1, cu CS U Craiova, directorul sportiv al ”roș-albaștrilor”, Mihai Stoica, și-a a dus aminte de remiza vicecampioanei României de la Cluj, 1-1 cu CFR.
![steaua cfr cluj-1](https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwJTNBJTJGJTJG/c3RvcmFnZTAxdHJhbnNjb2Rlci5yY3Mt/cmRzLnJvJTJGc3RvcmFnZSUyRjIwMTcl/MkYwMiUyRjE5JTJGNzQzMDc0Xzc0MzA3/NF9zdGVhdWFfY2ZyX2NsdWouanBnJnc9/MTA2MCZoPTYzNiZoYXNoPTVlNDU3ZDhmZWY5MzhjYmIzM2ZiMDk2MDhiM2MwMDdh.thumb.jpg)
SuperLiga: Poli Iași - Gloria Buzău, sâmbătă, 19:00, DGS 1
SuperLiga: Sepsi - Dinamo, sâmbătă, 22:00, DGS 1
Deși oltenii au primit două penalty-uri în partida cu Steaua, Meme consideră că arbitrajul a fost unul mult mai bun decât cel din jocul din Gruia.
”Pentru cei care sunt mirați de cât de bine s-a jucat la Severin: la Cluj s-a jucat mai bine decât aseară, doar că ieri am avut arbitraj corect”, a postat Mihai Stoica pe Facebook.
La Cluj, ambele formații au beneficiat de câte un penalty, iar arbitrul Adrian Cojocaru a eliminat câte un jucător din ambele tabere. Alibec, omul care a obținut și transformat lovitura de pedeapsă a Stelei, a văzut două cartonașe galbene, cu ușurință, până la pauză.
De partea cealaltă, Nascimento a ratat penalty-ul primit de CFR, iar Ciprian Deac, autorul golului egalizator, a fost trimis la cabine, tot cu mare lejeritate.
![](https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwcyUzQSUyRiUy/RnN0b3JhZ2UwMWRpZ2lzLnJjcy1yZHMu/cm8lMkZzdG9yYWdlJTJGMjAyNCUyRjAy/JTJGMTklMkYxOTA2ODgyXzE5MDY4ODJf/ZGlnaXNwb3J0LXdoYXRzYXBwLmpwZyZo/YXNoPTlmMDRmYWU3ZWMyYWQxMjEyMDczYWNmMWNkYTQ4ZDk5.jpg)
În finalul postării de pe Facebook, Mihai Stoica se arată încrezător că CS U Craiova o va învinge pe Dinamo, întrucât îi transmite actorului Mihai Bobonete, fan al oltenilor, că ”etapa viitoare e a voastră”.
Dinamo - CS U Craiova va fi ÎN DIRECT la Digi Sport 1, sâmbătă, 25 februarie, de la 20:30.
PROGRAMUL TRANSMISIUNILOR DIGI SPORT
Etichete: steaua , cfr cluj , mihai stoica , ovidiu hategan , adrian cojocaru , cs u craiova
Urmărește știrile digisport.ro și pe Google News
![Fiica transgender a lui Elon Musk face dezvăluiri despre copilăria ei și spune că amintirile miliardarului sunt „complet false”](https://s.iw.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.thumb.jpg)
Vivian Jenna Wilson, fiica transgender înstrăinată a lui Elon Musk, a respins vehement, public prin...