buc asa 2

Video ASA - Hermannstadt 2-2. Sibienii se împiedică la Târgu Mureș

Video Rezultatele etapei a 13-a din Liga a II-a. Clasament

protest braila

Video Exclusiv Protest inedit în Liga a 2-a. Brăila a refuzat jocul. Ce au făcut adversarii

CLASAMENT

UPDATE 13:22 Final de meci la Sibiu. Hermannstadt se impune cu 3-2.

UPDATE 13:20 Goooolll Brăila. Alex Pop face 3-2 după o acțiune personală.

UPDATE 13:16 Goooolll Brăila. Andrei Banyoi reduce din diferență cu un șut din interiorul careului de 16 metri.

UPDATE 12:36 Gooooollll Hermannstadt. Lucian Dumitriu duce scorul la 3 la 0 cu un șut superb de la marginea careului de 16 metri.

UPDATE 12:33 A început repriza a doua.

UPDATE 12:18 Pauză la Sibiu.

UPDATE 12:08. GOOOOL Hermannstadt! Sabin Lupu a dublat avantajul sibienilor în minutul 36.

UPDATE 11:38 GOOOOL Hermannstadt! AFC Hermannstadt a deschis scorul încă din minutul 7 al partidei cu Dacia Unirea Brăila, prin Bogdan Rusu.

UPDATE 11:30 A început partida de la Sibiu.

Intrată deja în faliment, ASA Târgu Mureș a realizat scorul etapei a 13-a din Liga 2, până acum. Fosta vicecampioană a României a câștigat cu 6-2 la Balotești, într-o rundă în care s-a impus și liderul, Dunărea Călărași, cu 1-0, în fața celor de la Luceafărul Oradea.

Ulterior, ÎN DIRECT la Digi Sport 1, CS Mioveni și FC Argeș au remizat, 0-0, în derby-ul județului.

De asemenea, ÎN DIRECT la Digi Sport 1, duminică, de la 11:30, runda se încheie cu duelul dintre AFC Hermannstadt, a doua clasată, și Dacia Unirea Brăila, echipă aflată în apropierea locurilor de retrogradare.

Clasament:

PROGRAMUL CANALELOR DIGI SPORT

Hermannstadt

Codrin Ștefănescu face dezvăluirea. Cine este „personajul veninos” invocat de Dragnea

Marius Copil, cel mai bun an din carieră! Tecău rămâne cel mai bine clasat român la dublu

1.TENIS MASCULIN:ADRIAN UNGUR (ROMANIA)-CHRISTIAN LINDELL (SUEDIA), CUPA DAVIS (12.09.2014)

Exclusiv "Mă pufneşte râsul, ne gândim la acelaşi meci!". Partida de vineri din Liga 2, suspectată. Planul pentru curăţirea fotbalului