Marseille Strasbourg

Video Marseille - Strasbourg 2-0. A doua victorie consecutivă a lui OM după ce a ratat un penalty la 0-0

Video Monaco - Nice, remiză spectaculoasă! Falcao a anulat în prelungiri dubla lui "Super Mario"

cec transfer neymar

Foto Aşa arată un cec de 222 de milioane de euro. Imaginea publicată de avocatul lui Neymar

monaco falcao

17.01.2018, 00:03
  • Fotbal, Liga 1: Astra - Dinamo (sâmbătă, 19:45, Digi Sport 1) şi Iaşi - Viitorul (sâmbătă, 19:45, Digi Sport 2)

• Tenis: WTA Dubai (FINALA), Digi Sport 2: E. Svitolina - D. Kasatkina e sâmbătă, la ora 17:00

Monaco şi Nice au remizat spectaculos în etapa cu numărul 21 din Ligue 1. Campionii au fost aproape de înfrângere, însă Falcao a marcat în prelungiri pentru 2-2.

Monaco a pierdut locul al doilea în clasament după 2-2 pe propriul teren cu Nice. Campionii au terminat prima repriză în avantaj. Diakhaby a deschis scorul după 33 de minute de joc. După pauză, Mario Balotelli a întors rezultatul cu o dublă spectaculoasă.

Gazdele au evitat înfrângerea în al doilea minut de prelungiri, atunci când Falcao a restabilit egalitatea.

În urma rezultatului, campionii au fost devansaţi în clasament de Marseille şi au coborât pe ultima treaptă a podiumului.

Vezi mai jos golurile

Mexicanul cântărea 595 de kilograme în octombrie 2016. Medicii mexicani speră să ajungă la 100 de...

Video Nice - Monaco 4-0. Eşec categoric al campioanei, după 24 de meciuri fără înfrângere

nice monaco

Surpriza avută de o femeie din Constanța după ce s-a întors de la cumpărături

Video Nice - AS Monaco 4-0. Gazdele au trecut pe primul loc în Ligue 1. Dublă Balotelli