Video Gaz Metan - Concordia 2-1. Un gol din penalty în minutul 90 a adus medieşenilor prima victorie în 2018

Untitled

Video Tudor a ieşit din nou în evidenţă, la Mediaş. Decizia neobişnuită luată de "centralul" bucureştean

captuta tudor da galben

Video Concordia - Sepsi 1-1. Nou-promovata a egalat la ultima fază a meciului, cu un gol de senzaţie

FOTBAL:CONCORDIA CHIAJNA-SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE, LIGA 1 BETANO (23.09.2017)

Exclusiv Propunerea lui Găinușă: ”Să înmatriculăm arbitrii în Bulgaria, la fel cum facem cu mașinile”

collage

Video&Foto Fotbalul românesc e în "Ice Age". Trei sferturi de finală şi prima etapă din play-off şi play-out, reprogramate

zapada cupa romaniei

Video Claudiu Niculescu, supărat după meci. "Crezi că am chef să vorbesc despre asta?"

captura niculescu in tribuna

Se ştie ţintarul play-out-ului. Etapa a doua aduce duelul dintre Botoşani şi Dinamo

Dinamo

Video Concordia - FC Voluntari 3-1. Meci nebun cu patru goluri şi două eliminări

FOTBAL:CONCORDIA CHIAJNA-FC VOLUNTARI, LIGA 1 BETANO (27.02.2018)

Video Autogol caraghios, în meciul Concordia-Voluntari. Balauru şi-a lăsat colegii fără replică