Exclusiv Gigi Becali nu-l mai menajează pe Mihai Teja: ”N-au curaj sau nu sunt bine antrenați!”

gigi becali și mihai teja 6

Video Dan Petrescu: "Meritam mai mult. Nu ştiu dacă Arlauskis a avut ce face în repriza a doua"

FOTBAL:CFR CLUJ-FCSB, PLAY OFF, LIGA 1 BETANO (14.04.2019)

Video CFR Cluj - FCSB 0-0 | "Au fost prea proști! Ne băteau de ne uscau!" Prima reacție a lui Gigi Becali după derby

gigi-becali

Video ”Băieții sunt supărați! Nu e nimic terminat”. Mihai Teja spune că FCSB mai are șanse la titlu

Video ”Mai sunt 5 meciuri în care CFR trebuie să se împiedice. Vom juca cu titlul pe masă!” Concluzia lui Junior Morais

Video CFR Cluj - FCSB 0-0 | "Egalul ne păstrează șansele la titlu!" Teixeira nu renunță la luptă, după remiza din Gruia

Video CFR Cluj - FCSB 0-0. Niciun șut pe poartă, două bare în contul ardelenilor, o mare ocazie pentru Man

Video CFR Cluj - FCSB | Momente tensionate la pauză. MM Stoica şi antrenorul de portari al campioanei, implicaţi

mm tanase pauza

Video Exclusiv Cum au fost surprinși Dan Petrescu și MM Stoica înaintea duelului din Gruia

meme petrescu

Video CFR Cluj - FCSB | Decizia lui Mihai Teja din ziua marelui meci. Ce au făcut roș-albaștrii