"Am primit o scrisoare de la Real Madrid, am rupt-o înainte să o deschid". Confesiunea lui Di Maria

Pleacă Di Maria de la PSG? Anunţul făcut de mijlocaşul argentinian. "Sunt dezamăgit!"

Di Maria

Xabi Alonso riscă opt ani de închisoare! Trebuie să achite și suma de 8 milioane de euro

XAbi ALonso

Foto Unai Emery, atacat de nevestele jucătorilor de la PSG, după ce l-a lăsat pe Di Maria pe bancă

di maria thiago silva

Di Maria, la psiholog. "M-am gândit să renunţ la naţională"

di maria

Video Gol superb și dublă a lui Di Maria pentru PSG! Formă excelentă pentru fostul jucător de la Real

di maria bn

Două vedete, "sacrificate"! PSG trebuie să obţină 80 de milioane, pentru a nu fi sancţionată de UEFA

di maria lucas

Di Maria a fost la un pas de Barcelona. Motivul pentru care transferul a picat

di maria

Video PSG - Nice 3-0. Cavani şi Di Maria au strălucit în absenţa lui Neymar

psg nice

Di Maria a spus "DA"! Mutare spectaculoasă aşteptată în ultimele ore ale perioadei de mercato

di maria barca

Parizienii îl declară netransferabil, însă catalanii de la Sport îl văd pe Di Maria la Barcelona

di maria psg

Barça a declanşat ofensiva finală pentru Seri. Transferul ivorianului este iminent

seri barcelona

Barcelona s-a resemnat în privința lui Neymar. Catalanii sunt dispuși să negocieze cu PSG

neymar-19

Di Maria, dorit în Serie A. Ce salariu i-a propus Interul

Angel Di Maria a fost condamnat la un an de închisoare de justiția spaniolă

di maria-1

Inter e aproape să ia un star de la PSG. 50 de milioane de euro pentru un fost câştigător de UCL

di maria inter

Video Di Maria ne arată din nou magia! Execuţie perfectă din lovitură liberă şi dublă decisivă

di maria2

Mourinho a criticat politica de transferuri a lui Van Gaal: "Eu nu i-aş fi vândut vreodată"

di maria falcao

Foto Două penalty-uri neacordate pentru PSG? Mascherano recunoaște: ”L-am atins!”

Mascherano

Video Sărbătoriţii zilei, Di Maria şi Cavani, au făcut spectacol contra Barcelonei

di maria cavani

Video Di Maria a izbucnit în lacrimi după golul de la Copa America. Drama jucătorului argentinian

di maria

Van Gaal, arătat din nou cu degetul: "Nu m-a ajutat să mă adaptez"

van gaal di maria

SONDAJ VIDEO TOP 5 goluri de ieri la Digi Sport. Care a fost cel mai frumos?

colaj goluri

VIDEO PSG - Lyon 2-1. Di Maria, meci senzațional în derby-ul ”sferturilor” Cupei Ligii

di maria

VIDEO Di Maria a marcat golul cu numărul 7000 în UCL. Primul a fost înscris acum exact 23 de ani

di maria

Di Maria revine pe Santiago Bernabeu: "E o onoare să joc împotriva lui"

di maria marcelo

VIDEO Rennes - PSG 0-1. Angel Di Maria, îngerul salvator al parizienilor

di magia

Di Maria, înainte de revenirea la Madrid: "N-am vrut niciodată să plec de la Real"

Di Maria a rămas cu sufletul pe Bernabeu: "Dacă marchez cu Real, nu mă voi bucura"

Di Maria, după primul gol la PSG: "Puteam ajunge aici de anul trecut, mă uitam mereu dacă numărul 11 e liber"

Promisiunea lui Angel Di Maria: ”Nu mă voi bucura dacă voi înscrie contra lui Real Madrid”

VIDEO Primul gol marcat de Di Maria pentru PSG este şi primul gol din faza grupelor în actuala ediţie a UCL

di maria gol psg-1

Di Maria, uimit de calitățile lui Zlatan: ”E la același nivel cu Messi și Ronaldo!”

di maria-zlatan

Cele mai scumpe transferuri ale verii. Patru dintre primele cinci tranzacții au fost făcute de echipe din Anglia

de bruyne

Angel Di Maria pierde primele meciuri din Ligue 1: "Sper să joc peste 3 săptămâni"

di maria-1

TOPUL jucătorilor, în funcţie de sumele de transfer. Di Maria a devenit lider, după ultima mutare

angel di maria-1

Primele declaraţii ale lui Di Maria: "Sunt fericit! Vreau să ajut PSG să treacă de sferturile UCL"

Di Maria a trecut vizita medicală la PSG! ”Fideo” va semna, la Paris, un contract pe patru sezoane

di maria

Van Gaal: Transferul lui Di Maria, o greşeală. ”Fideo” se pregăteşte să facă vizita medicală la PSG

di maria van gaal

Ibrahimovic i-a urat 'bun venit' lui Di Maria! "Are calități, PSG va fi o echipă mai bună"

zlatan ibrahimovic spg

Acord PSG-Man. United pentru transferul lui Di Maria. S-ar putea alătura noilor colegi duminică

di maria1

Di Maria regretă venirea în Premier League şi vrea să revină la Real Madrid!

VIDEO Di Maria, ghinionistul finalei Copa America! S-a accidentat după 25 de minute

di maria

Angel Di Maria, cel mai nereușit transfer al sezonului trecut în Europa

di maria

Și-a revenit Di Maria! Prima dată când Messi nu e jucătorul meciului pentru Argentina la Copa America

di maria jamaica

VIDEO Messi și Di Maria, relaxați la pauza meciului cu Paraguay: ”Ce prostie! Cică 2-0 nu e un scor ușor!”

di maria messi

Bayern îl vrea pe Di Maria. Un oficial al bavarezilor a plecat în Chile, pentru a-l convinge pe mijlocaş

di maria

VIDEO James l-a făcut uitat pe Di Maria. Columbianul a depășit deja cifrele argentinianului

james di maria

Di Maria nu se înţelege cu Van Gaal şi vrea să plece de la Manchester United, la finalul sezonului

di maria

Van Gaal vrea mai mult de la Di Maria: "Trebuie să se adapteze la ritmul de joc"

Di Maria ştie unde se va transfera după ce pleacă de la Man. United: "Voi juca la un alt gigant"