26 rezultate pentru eticheta

arsenal chelsea

Video Cesc Fabregas, dezvăluiri din cel mai tensionat meci trăit: ”Nu ar trebui să spun asta”

Carling Cup Final: Chelsea v Arsenal

Arsenal le-a promis prime imense jucătorilor, dacă vor câștiga Europa League

arsenal

Arsenal cere explicaţii la UEFA înaintea finalei Europa League de la Baku

europa league

Henrikh Mkhitaryan ar putea lipsi de la finala Europa League. Ce motive invocă armeanul

mkhitaryan-1

Premieră istorică. Toate finalistele din Liga Campionilor și Europa League sunt dintr-o țară

collage trofee ucl uel

Arsenal - Chelsea, fără niciun englez pe teren până în minutul 63

Arsenal Chelsea

Sarri şi-a pus la zid jucătorii după eşecul cu Arsenal: "Sunt foarte furios"

Maurizio Sarri

City - Arsenal, finala Cupei Ligii! "Tunarii" au trecut de Chelsea, în penultimul act

xhaka

Meci nebun între Arsenal şi Chelsea! 4 goluri în ultimele 30 de minute. 3 bare şi o dublă ocazie uriaşă în prelungiri

collage Arsenal-Chelsea

Video Courtois, ca la rugby! A executat dezastruos un penalty în Supercupa Angliei și trofeul a ajuns în vitrina lui Arsenal

curtois

Video Mertesacker, accidentat încă din primul meci al sezonului după ghinionul din stagiunea trecută

mertesacker

Video Arsenal - Chelsea 1-1, 4-1 după lovituri de departajare. "Tunarii" au câştigat Supercupa Angliei

arsenal supercupa-1

Gest fără precedent pentru vedetele lui Arsenal și Chelsea: "Să jucăm pentru o cauză nobilă!"

Arsenal Chelsea Supercupa

Video Arsenal a câştigat Cupa Angliei, dar a şi ratat în prima repriză cele mai mari ocazii ale finalei

RAT ARS

Video Arsenal - Chelsea 2-1. Record de trofee pentru ”tunari” în Cupa Angliei!

arsenal wenger trofeu

Viitorul lui Wenger la Arsenal nu depinde de finala Cupei Angliei

arsene wenger

Arsenal a renunțat la titlu: "Chelsea este super favorită!"

Chelsea Bournemouth

Arsenal - Chelsea 0-1. Echipa lui Wenger, la 3 puncte de liderul Leicester. VIDEO

Înainte de meciul direct, mănușile portarului lui Arsenal, Petr Cech, au fost trimise la Chelsea

cech manusi

Dan Petrescu încă e prețuit în Anglia. A fost inclus în "11"-le ideal format din jucători de la Arsenal și Chelsea

dan petrescu chelsea

Arsene Wenger - meciul 1000 la Arsenal, contra lui Chelsea

Arsenal-Chelsea 0-0. Maximă prudență în derby-ul Londrei. Liverpool rămâne lider!

VIDEO Arsenal-Chelsea 0-2. "Tunarii" au ratat sferturile Cupei Ligii după 11 ani. Lună perfectă pentru Mou

captura bucurie chelsea

Motivul pentru care Steaua n-a scăpat de Draxler, "bijuteria" lui Schalke

draxler

Juventus oferă 18 milioane de euro plus Marrone pentru starul Fiorentinei

jovetic juventus interes

VIDEO Arsenal - Chelsea 1-2. Au marcat Gervinho (43), respectiv Torres (20) și Mata (53)