10 rezultate pentru eticheta

atp paris

Video Novak Djokovic l-a învins pe Roger Federer, într-o semifinală de vis la Paris

Novak Djokovic Roger Federer Paris

Video Verdasco, revelaţia optimilor la Paris. Turneul din Franța e transmis ÎN DIRECT de Digi Sport

verdasco

Video Tsonga a ratat șansa de a juca la Turneul Campionilor. Francezul, eliminat în turul doi la Paris

tsonga

VIDEO Surprize în turneul ATP de la Paris. Rezultatele zilei

federer paris

VIDEO Rafael Nadal s-a calificat în optimi la Paris. Turneul e LIVE la Digi Sport

captura nadal

VIDEO David Ferrer, în optimi la Paris. Turneul e ÎN DIRECT la Digi Sport

david ferrer

VIDEO Djokovic e în optimi la Paris, Federer joacă astăzi! Cei doi luptă pentru locul 1

djokovic paris

VIDEO Faza zilei la Mastersul de la Paris i-a avut în prim-plan pe Federer și Del Potro

faza zilei Federer - Del Potro 01

Gasquet a câștigat primul meci la Paris și e în cărți pentru Turneul Campionilor. Eliminat, Tsonga nu mai are șanse

richard gasquet-1

VIDEO TENIS ATP Ferrer a câştigat finala de la Paris, în faţa revelației Jerzy Janowicz! Scor final 6-4, 6-3