129 rezultate pentru eticheta

baluta

Exclusiv A treia "lovitură atomică" în două zile: Băluţă, la FCSB. "Totul se rezolvă în câteva minute, cu o condiţie"

baluta steaua

”Și pe Angelina Jolie o dorește toată lumea”! Oltenii îl anunță pe Becali că Băluță nu pleacă la FCSB

becali 2222

Video Tremură Oltenia! Băluță a părăsit accidentat terenul la jumătatea primei reprize

baluta-2

Exclusiv M. Popescu: ”Unde a făcut Becali oferta pentru Băluţă? La Sif Oltenia? Poate ajunge prin Roșiori sau pe la Pitești”

collage-1

Băluță: ”Am învățat ceva. Nu m-am supărat pe Mitriță. Important e să ne iasă în campionat”

baluta milan

Becali s-a dezlănțuit după calificarea în play-off-ul UCL! ”Îi plătesc clauza lui Băluță”

baluta

Christoph Daum l-a urmărit din tribună pe Băluță: ”Își dezvoltă abilitățile de a înscrie”

baluta-4

Video Meciul senzaţional făcut de Golofca împotriva lui Dinamo l-a făcut jucătorul etapei a doua

golofca fotbalistul lumii

Linia de atac a lui Mangia, prea ”pitică” pentru defensiva lui AC Milan

baluta-3

Video Băluţă, autorul primului gol din sezonul 2017-2018 în Liga 1

baluta

Băluță e gata să scrie istorie la Craiova: "Trebuie să ne autodepășim. Țintim spre primul loc"

baluta

Noul pariu al lui Hagi! "O să îi depăşească pe Popescu şi Belodedici"

hagi-4

CS U Craiova - FC Voluntari 0-1. Un gol din penalty îi aduce pe ilfoveni la un pas de finala Cupei

BUC VOL 1

Motivul pentru care Craioveanu a venit în România, pentru CS U Craiova - Dinamo

craioveanu csu

Video Atenţie! Imagini cu puternic impact emoţional provocate de înjurăturile lui Budescu, Contra şi Băluţă

injuraturi

Video Băluță a luat o portavoce și a înjurat-o pe Dinamo. Colegii și fanii l-au urmat

Captura jucatori craiova

Oltenii se văd lideri în Liga 1: "E cel mai bun moment"

baluta

Video Băluţă, eroul Craiovei contra Voluntariului: două goluri şi două pase decisive

baluta csu

Video Craiova, un nou succes în Malta: 3-1, cu Hibernians

craiova

Băluţă are ambiţii mari cu CS U Craiova. Vrea să fie căpitan şi promite să nu plece până nu ia un trofeu

baluta

Video Povestea golului doi al Craiovei, marcat de Gustavo: "Am urlat la ei şi au fost copii ascultători"

teren craiova

Video Au continuat să joace, la Ploiești, după o căzătură care a speriat pe toată lumea de pe stadion!

captura begeorgi

VIDEO Probleme mari cu disciplina la CS U Craiova. 5 cartonaşe roşii încasate în ultimele 5 deplasări

craiova

VIDEO Craiova are planuri mari pentru sezonul viitor. Vrea să readucă titlul în Bănie

craiova titlu

Băluţă şi Năstăsie lipsesc cu Steaua! Pedepsele dictate de Comisia de Disciplină

baluta viitorul

VIDEO Faza care poate retrograda Viitorul. Tudor n-a dictat penalty și ACS Poli a marcat apoi pe contraatac