128 rezultate pentru eticheta

bilbao

Foto Fotbalistul Barcelonei, la petrecerea lui Bilbao de după câștigarea Cupei! Catalanii, eliminați de basci în sferturi

inigo martinez

Tensiune la Barcelona! Contre între Xavi și Ter Stegen: ”Mi-e greu să răspund politicos!"

FotoJet (2)

Video Athletic Bilbao - Barcelona 4-2. Catalanii, eliminați! Bascii merg în semifinalele Cupei Spaniei

profimedia-0840226285

Ce au scris spaniolii despre Ianis Hagi, după ce Alaves a fost eliminată din Cupa Regelui: ”Arată prea puțin”

Athletic Club v Deportivo Alaves - Copa del Rey Round of 16 Ianis Hagi of Deportivo Alaves competes for the ball with In

Veste tragică din Spania! Un fan și-a pierdut viața în timpul meciului Granada - Athletic Bilbao

profimedia-0828350903

Video Barcelona - Athletic Bilbao 1-0. Catalanii câștigă și se apropie la un punct de liderul Real Madrid

FC Barcelona v Athletic Club de Bilbao - La Liga EA Sports - 22 Oct 2023

Video Osasuna, prima finalistă în Cupa Spaniei! Victorie după prelungiri cu Athletic Bilbao

osasuna

Video Athletic Bilbao - Barcelona 0-1. Final dramatic pe San Mames! Catalanii scapă "ca prin urechile acului" și obțin victoria

La Liga - Athletic Club vs FC Barcelona, Bilbo, Spain - 12 Mar 2023

Inaki Williams a pus capăt recordului de meciuri consecutive la Bilbao. Nu mai lipsise din 2016

Soccer: LaLiga - Sevilla v Athletic Club, Spain - 03 May 2021

Video Valencia - Athletic Bilbao 1-3. A treia echipă care se califică în semifinalele Cupei Regelui

Video Vizita de care au avut parte jucătorii lui Real Madrid înaintea meciului cu Bilbao

real madrid

S-au stabilit sferturile de finală ale Cupei Spaniei! Misiune complicată pentru Real Madrid și Barcelona

cupa spaniei

CFR Cluj a ajuns la 40 de victorii în Europa, după succesul cu Ballkani. Printre ”victime”: Man United, Bilbao sau Roma

FOTBAL:CFR CLUJ-BALLKANI, GRUPA G CONFERENCE LEAGUE(03.11.2022)

OFICIAL | Bilbao, primul oraș care pierde găzduirea EURO 2020. Unde ar urma să se dispute meciurile

Spanish football La Liga match - Athletic Club and Granada CF, bilbao

O altă țară anunță că nu poate deschide porțile suporterilor la Euro 2020 și riscă să piardă organizarea meciurilor!

Autoritățile din Spania au aprobat prezența a 14.000 de spectatori pe arena San Mames, la Campionatul European

Athletic Club v RCD Mallorca - La Liga

Trei orașe riscă să piardă găzduirea EURO 2020. Unde ar putea fi mutate meciurile

profimedia-0498148698

Pandemia îi aduce un moment unic lui Lionel Messi. Cum își poate sărbători ziua de naștere

RCD Mallorca v FC Barcelona - La Liga

Își va relansa cariera Cristi Ganea? Ce susține o legendă a clubului Athletic Bilbao

Cristi Ganea

Bucureştiul ar putea organiza mai multe meciuri de la EURO 2020!? Primele două oraşe care vor să renunţe

Coronavirus emergency, Colosseum and via Sacra deserti. In photos The Arch of Constantine and the Colosseum. (VALENTINA_CORNACCHIONE/Fotogramma, Rome - 2020-04-06) p.s. la foto e' utilizzabile nel rispetto del contesto in cui e' stata scattata, e senza in

Video&Foto Coronavirus | Măsurile fără precedent au lăsat Spania pustie. Momente emoționante în toată țara: ”Trăiască medicii!”

Madrid Experiences Highest Incidence Of Coronavirus In Spain

Cristian Ganea, tot mai aproape de transfer! Românul a primit o nouă ofertă și mutarea sa ar rezolva o mare problemă

Soluţie de compromis în conflictul dintre Liga şi Federaţia Spaniolă. În ce zile se vor juca meciurile din Primera

laliga

Video Athletic Bilbao - Atletico Madrid 2-0. Săptămână de coșmar pentru echipa lui Diego Simeone

bilbao - atletico

Nou antrenor pentru Cristi Ganea la Athletic Bilbao. A semnat pe un singur an

Berizzo

Video ”Am șanse să mă impun titular!” Cristi Ganea a fost prezentat oficial la Bilbao. Ce clauză are

ganea bilbao

Bilbao - Levante 1-3. Florin Andone şi La Coruna, tot mai aproape de liga a doua

bilbao levante

Video Sacrificiu sau inconștiență? A fost la un pas de bătaie cu medicul propriei echipe

colaj jaume costa

Video "Liliecii" au ratat podiumul. Bilbao- Valencia 1-1

valencia

Bilbao

Video Girona - Athletic Bilbao 2-0. Nou-promovata a mai făcut o victimă cu nume în La Liga

Girona - Athletic Bilbao

Kepa nu a mai revenit la antrenamente. Transferul la Real Madrid, o chestiune de câteva zile

kepa

Video Athletic Bilbao - Real Sociedad 0-0. Prima remiză albă în derby-ul basc, din 1999

bilbao sociedad

Video Las Palmas - Athletic Bilbao 1-0. Prima înfrângere a sezonului pentru oaspeţi

bilbao

Video Aroganța ofițerului de presă de la FCSB după meciul cu Plzen: Mesaj de susținere pentru Athletic Bilbao

leon-copia

Se desparte de Dinamo? Jucătorul pe care Contra nu l-a luat în lot pentru duelul cu Bilbao

contra bawab

Bilbao - Reus 3-0. Victorie fără emoţii pentru basci înaintea returului cu Dinamo

bilbao reus

Fotbalistul, încântat de scandarea ”câinilor”: ”Îmi place când aud ”

collage-6

Contra: ”M-am speriat în primele 20 de minute. Dacă jucăm ca în repriza secundă, avem șanse. Am avut gol valabil”

contra-4

Rivaldinho a marcat la debutul în cupele europene: ”A fost un gol fantastic”

rivaldinho-3

gazon arena 6

Au venit la Bucureşti cu toate vedetele! Bilbao a sosit în România

bilbao1

Exclusiv Andone a simțit pe pielea lui. ”E foarte greu să câștigi pe San Mames”! Avertisment pentru Dinamo

andone bilbao

Mundo Deportivo anunță tactica lui Contra! Românul îmbracă ”blana mielului”

cosmin contra-1

Bilbao, egala lui Fenerbahce în ultimul amical din Elveţia

athletic bilbao

Rivaldinho: "M-aş lăsa împuşcat pentru Dinamo"! Ce i-a transmis marele Rivaldo înaintea meciului cu Bilbao

Rivaldinho

Video Juventus Bucureşti - Dinamo 0-3. Victorie la scor a "câinilor" la debutul în noul sezon

rivaldinho dinamo

Bilbao, lot de 10 ori mai scump ca al lui Dinamo. Amintiri neplăcute pentru Contra, din La Liga

bilbao

Video Sociedad, calificare europeană in extremis

sociedad

Video Alaves - Bilbao 1-0. Eşec pentru Athletic contra rivalei din Ţara Bascilor