15 rezultate pentru eticheta

bundesliga 2

Foto Fără precedent! Centralul i-a arătat cartonașul galben ”arbitrului de rezervă”. Ce s-a întâmplat

galben-germania0

Hamburg - Schalke, meci spectaculos, cu opt goluri, în debutul noului sezon din Bundesliga 2

Video D-R-A-M-A-T-I-C! Suspans până la final, în Bundesliga 2. Heidenheim promovează, Hamburg merge la baraj

28.05.2023, xemx, Fussball 2.Bundesliga, Jahn Regensburg - 1.FC Heidenheim emspor, v.l. Fans von 1.FC Heidenheim, Fan, S

Criza energetică din Europa afectează și fotbalul! FC Nurnberg nu mai poate juca în nocturnă

1. FC Nürnberg v SpVgg Greuther Fürth - Second Bundesliga

Video 2.Bundesliga | Spectacol în Liga 2 din Germania! Peste trei goluri în medie pe meci

profimedia-0707727415

Video&Foto Schalke 04 revine în Bundesliga după doar un sezon în liga secundă din Germania. Imaginile bucuriei de la Gelsenkirchen

profimedia-0689492980

Video Show în 2.Bundesliga: 11 goluri în 3 meciuri! Darmstadt a demolat-o pe St. Pauli, Hannover a revenit spectaculos

darmstadt

Video Bielefeld - Hamburg 1-1. Oaspeții se mențin în fruntea clasamentului, gazdele au urcat pe podium

Bielefeld și Hamburg

Video Kiel - Karlsruher 2-1. Oaspeții, prima înfrângere a sezonului

Holstein Kiel v Karlsruher SC - Second Bundesliga

Video Hamburg - Darmstadt 1-1. Oaspeții au ratat victoria în minutul 8 de prelungiri

Hamburger SV v SV Darmstadt 98 - Second Bundesliga

FC Koln - Arminia Bielefeld 5-1. "Ţapii" şi-au consolidat primul loc în liga a doua germană

FC Koln

Video Ingolstadt - FC Koln 1-2. Liderul din Zweite a mai făcut un pas către Bundesliga

koln

Heidenheim - Hamburg 2-2. Liderul s-a împiedicat pe terenul revelaţiei din Cupa Germaniei

Heidenheim Hamburg

VIDEO Gest emoționant la un meci din Germania. Jucătorii au întrerupt partida pentru un mesaj aparte