23 rezultate pentru eticheta

catalin chirila

Cătălin Chirilă se pregătește pentru JO: ”Concurenţii cu rezultate mai slabe ne îngreunează calificarea în finală”

chirila

Video Cătălin Chirilă a dezvăluit singurul regret după ce a câștigat două medalii la Campionatele Mondiale de kaiac-canoe

chirila

News Alert Cătălin Chirilă, argint la canoe simplu 1.000 m la Campionatele Mondiale

25.07.2023, ICF-KANU-SPRINT-WELTMEISTERSCHAFT 2023 CHIRILA, Catalin (ROU) C1 M 500 Regattabahn Duisburg Wedau NRW Deutsc

Cătălin Chirilă, campion mondial în proba de 500 de metri canoe simplu

Can-World-Championships, Dartmouth, Canada - 07 Aug 2022

Cătălin Chirilă, medaliat cu argint la Jocurile Olimpice Europene de la Cracovia

Aur pentru România! Cătălin Chirilă a triumfat în proba de 500 de metri canoe simplu de la Campionatul Mondial

chirila-2

Sportivul pe care ministrul Eduard Novak mizează că va lua aur la Jocurile Olimpice

chirila

Cătălin Chirilă a cucerit o nouă medalie importantă, după titlurile europene și mondiale

chirila

Campionul Cătălin Chirilă a revenit în România. MTS nu i-a făcut o "primire oficială"

chirila 3

Reacția lui Cătălin Chirilă după a doua medalie cucerită la Europene: “Mi-am propus să mă duc pe drumul meu”

chirila-2

News Alert Cătălin Chirilă, încă o medalie la Europenele de la Munchen, la 500 de metri

"Eşti un urmaş demn al marelui Ivan Patzaichin!". Eduard Novak, după ce Cătălin Chirilă a devenit campion european

Video Cătălin Chirilă, prima reacție după titlul european cucerit: “Medalia îi e dedicată lui Ivan Patzaichin”

chirila

News Alert Cătălin Chirilă, campion european la canoe simplu, în proba în care deține și titlul mondial

profimedia-0625657012

Cătălin Chirilă, primit ca un erou la salonul oficial al aeroportului, după medaliile de la Mondialele de kaiac-canoe

Minsk 2019 European Games: Canoeing and Kayaking

Cătălin Chirilă, medaliat cu aur la Mondialul de kaiac-canoe! Primul campion român la această probă în ultimii 36 de ani

297469769_7869342099807443_7299740760449377484_n

Cătălin Chirilă a adus medalie de argint pentru România la Mondialele de canotaj

Cătălin Chirilă a luat bronz la Cupa Mondială de kaiac canoe desfăşurată în Cehia

Tokyo Olympics Canoe Sprint

COSR a decis cine va fi portdrapelul României la ceremonia de închidere a Jocurilor Olimpice de la Tokyo

paris olimpiada

Cătălin Chirilă a obținut locul trei în finala B de la canoe simplu 1000 m. Ce poziție a ocupat în clasamentul final

Cătălin Chirilă, în semifinale la canoe simplu 1000 m după ce a câștigat seria de calificări

Victor Mihalachi şi Cătălin Chirilă s-au calificat pentru Jocurile Olimpice de la Tokyo

Mihalachi Chirila

Al doilea aur pentru România la Jocurile Europene, la kaiac-canoe. Avem opt medalii la Minsk