5032 rezultate pentru eticheta

cfr cluj

Video Președintele unei rivale aruncă deja prosopul. ”Steaua nu mai poate fi oprită”

moke aganovic

Video Remiză albă în Gruia. Craiova a ratat șansa de a trece pe primul loc. CFR - CSU 0-0

cfr craiova

Jakolis este pregătit să joace şi fundaş dreapta: "Nu am preferinţe"

jakolis fundas dreapta

Video Memoriu împotriva lui Miriuţă şi Bud: "Atitudinea lor a lăsat de dorit"

memoriu asa

Video CFR - ASA 1-1 (4-5 d.l.d.). Echipa lui Alexa se califică în semifinale, acolo unde va întâlni ACS Poli

captura bucurie asa

Exclusiv Înlocuitor pentru Jakolis. CFR Cluj încearcă să obţină semnătura unui croat

osijek

Steaua caută atacanţi, dar nu a fost interesată de Cristian Lopez: "L-au vrut doar pe Jakolis"

lopez cristian

Înlocuitor din Franţa pentru Cristian Lopez. CFR Cluj a adus un fost atacant al lui Marseille

omrani marseille

Exclusiv Jakolis e încântat de venirea la Steaua: "Un pas mare în cariera mea"

jakolis cfr cj

Iuliu Mureşan: "Nu considerăm că Jakolis e o pierdere pentru club. Ne ajută aceşti bani"

muresan iuliu

Video Clujenii se gândesc la play-off, după ce au trecut pe plus în Liga 1

miriuta juc

Video ACS Poli - CFR Cluj 1-1. Timişorenii sunt neînvinşi în ultimele două etape

gol Recas

Meciul City – Steaua va fi condus de un polonez care a mai arbitrat înfrângerile lui Dinamo și CFR

city-2

Video Jucătorii Astrei își asumă vina pentru înfrângerea cu CFR. ”Trebuie să învățăm din greșeli”

nico

Video Astra, umilită de CFR. Miriuță: ”Momentul psihologic a fost la ratarea penalty-ului de către Săpunaru”

Miriuta poza

Video CFR Cluj-Astra 5-1. Cea mai mare diferență în jocurile directe, la capătul unui meci "nebun"

gol cfr cluj

Exclusiv Laurențiu Rus este în negocieri avansate cu CFR Cluj

Laurentiu Rus

Video CFR mai are de recuperat un punct din penalizarea de 6: "Batem Astra şi trecem pe plus"

cfr reactii

Video Pandurii - CFR Cluj 1-1. Două goluri în ultimul sfert de oră, reușită de excepție a lui Mrzljak

pandurii cfr-1

Video CFR Cluj, în sferturile Cupei Ligii. Ardelenii s-au impus după penalty-uri contra lui CSU Craiova

buc CSU-1

Video Ioan Andone: “Noi am avut o bară, ei la fel! E un rezultat echitabil”

andone-1

Video CFR Cluj - Dinamo 0-0, Digi Sport 1. Derby-ul rundei s-a încheiat nedecis

cfr cluj dinamo

Dinamo ţinteşte revanşa contra lui CFR după eşecul din finala Cupei: "Vrem să câştigăm fără gol primit"

dinamo cfr cluj

Programul optimilor Cupei Ligii. Dinamo joacă joi, la Voluntari. Toate meciurile vor fi la Digi Sport

cfr cluj csu craiova

Video FC Botoșani a trecut la pas de CFR Cluj. Mușat a reușit un gol spectaculos: ”Am vrut să dau în fața porții”

botosani

Video Proteste vehemente la Botoşani, după golul marcat de CFR. Decizie corectă a "centralului"

capt proteste

Video FC Botoşani - CFR 3-1. Moldovenii se impun fără drept de apel și câștigă primele 3 puncte din acest sezon

botosani cfr

Video "Secerați" în două minute! Chiajna a fost răpusă la Cluj în ceva mai mult de 100 de secunde

cristian lopez chiajna

Conceicao: "În Portugalia n-aş repeta performanţele avute cu CFR dacă n-aş fi la o echipă de top"

Toni Conceicao - CFR Cluj

Miriuţă: "Sunt sigur că Supercupa va rămâne la Cluj. E important că avem fanii cu noi"

miri camora

Video Astra - CFR 1-0. Giurgiuvenii reușesc să câștige al 4-lea trofeu din istorie

astra-2

Video Şumudică vrea să le evite pe Olympiacos şi Ludogorets în preliminariile Ligii Campionilor

astra giurgiu

Exclusiv Porumboiu: ”S-au făcut blaturi la cel mai înalt nivel. Vasluiul a fost o echipă de sacrificiu”

Viorel Moldovan Adrian Porumboiu

Revenire spectaculoasă la CFR Cluj. Arpad Paszkany este din nou patronul clubului

Arpad Paszkany

Lucian Goian pleacă de la CFR Cluj după numai un sezon în Gruia

lucian goian

A început vânzarea online a biletelor pentru Supercupa României. Preţuri între 10 şi 300 de lei

cluj arena

Exclusiv Dinamo vrea doi jucători de la CFR. Clujenii au cerut 1 milion €

cfr

CFR Cluj a reușit primul transfer și a plecat în cantonament. Miriuță: "Le voi da șanse tinerilor"

miriuta

OFICIAL: Vasile Miriuţă e noul antrenor al CFR-ului. A semnat pe doi ani

miri

Video Dinamo vrea un număr 10. Doi străini din Liga 1 sunt pe lista lui Andone

petrucci dinamo

Toni Conceicao și-a dat demisia de la CFR Cluj! Motivele lusitanului și posibilul său înlocuitor

toni conce

Andone are încredere în tineri. Vrea să aibă minimum cinci jucători sub 21 de ani la Dinamo

andone dinamo

Exclusiv Concurenţă pentru Filip: Dinamo îl vrea pe căpitanul CFR-ului. "Vom vedea ce e mai bine"

camora

Video Jakolis, câștigător de etapă la ”Fotbalistul lunii”. Trei jucători ai CFR-ului în Top 5!

jakolis

FC Botoșani - CFR Cluj 4-0. Moldovenii termină play-out-ul pe locul 3

botosani-2

Eroul finalei Cupei României le-a vorbit spaniolilor despre Liga 1: ”E un campionat atractiv. Stanciu și Alibec m-au impresionat”

clopez

CFR Cluj a câștigat peste 50 de milioane de euro din UCL, dar acum e într-o situaţie grea

cfr cluj bani

Video Paszkany și Mureșan au fost audiați la DIICOT! CFR Cluj, cercetat pentru ”spălare de bani”!

paszkany diicot 1

Video Fanii dinamovişti l-au încurajat pe Rotariu după ratarea penalty-ului decisiv din finala Cupei

rotariu fani-1

Video Secretul revenirii spectaculoase. Conceicao a dezvăluit ce le-a spus clujenilor în vestiar, la pauză

DSC 6219

Clujenii au gânduri mari, după câştigarea Cupei României: "Putem face lucruri mari în sezonul viitor"