5032 rezultate pentru eticheta

cfr cluj

VIDEO CFR Cluj - Dinamo 1-1. Scor stabilit în numai 10 minute. Roș-albii au terminat anul pe podium

capt Palic

CFR Cluj nu renunţă la play-off: "Dacă batem Dinamo, avem şanse mari"

cfr

CSMS Iași - CFR Cluj 1-2. Ardelenii s-au calificat în semifinalele Cupei României. Goluri pentru Beleck şi Păun

bucurie cfr-1

VIDEO CFR a pierdut la Botoşani, însă vrea să-şi ia revanşa la Iaşi, în sferturile Cupei României

capt coiceicao

VIDEO Luptă încinsă pentru play-off: CSMS Iași, ASA, Craiova și CFR Cluj sunt în luptă pentru un loc

poza play-off

Toni Conceicao e favorit să-i la locul lui Francisc Dican la CFR. Reacţia antrenorului

conceicao

VIDEO CFR Cluj - Concordia 0-0. Fosta campioană a ajuns la cinci meciuri fără victorie!

goian pena cfr concordia

Dublu sau nimic! TAS menține suspansul, CFR este între salvare și dublarea sancţiunii de 6 puncte

cfr cluj

Steaua a pierdut o piesă importantă! Un jucător al campioanei a fost operat și nu va mai juca în 2015!

muniru

Steaua pleacă şi de la Cluj: "I-am ajutat, dar mai mult de un meci-două nu rezistă gazonul"

cfr-1

"Campionii au pierdut fără drept de apel." Ce scrie site-ul oficial al Stelei, după eşecul din Gruia

steau cfr

VIDEO Tensiune maximă la Steaua! Adi Popa, conflict cu un coechipier. Ce s-a întâmplat pe teren, la Cluj

adi popa cf

VIDEO Steliştii acuză: "Nu e normal să fim arbitraţi de fratele unui jucător de la o rivală în lupta la titlu"

gaman fratele

VIDEO Tade ştie care este problema Stelei: "Nu cred că suntem o echipă unită"

captura-tade

VIDEO CFR, gol după o fază la care au participat 9 jucători. Poziţie suspectă de offside la Vitor Bruno

captura gol bruno

VIDEO CFR - Steaua 2-0. Prima victorie a ardelenilor în fața roș-albaștrilor după o pauză de 10 ani!

cfr steaua

VIDEO LPF vrea măsuri drastice împotriva insolvenţei: "S-ar putea ajunge la retrogradare"

cfr

VIDEO ACS Poli Timișoara - CFR Cluj 1-2. Bănățenii au cerut un penalty și au avut și un gol anulat

acs poli cfr cluj

CFR Cluj află azi dacă își ia înapoi cele 6 puncte. TAS judecă apelul ardelenilor

cfr cluj-1

VIDEO CFR nu renunţă la Dican: "E o perioadă grea, dar mergem în continuare pe mâna lui"

dican

VIDEO Clujenii, nemulţumiţi de arbitrajul lui Haţegan: "Vrem să fim respectaţi mai mult"

hategan cfr

VIDEO Mircea Rednic nu s-a gândit la revanşă: "Meciul din campionat cu CFR a fost unul special"

dinamo cfr rednic

VIDEO&SONDAJ Essombe a marcat dintr-o poziţie suspectă de offside. Trebuia anulat golul?

capt gol Dinamo

Un fost jucător din Liga 1, pe lista nominalizaţilor pentru fotbalistul african al anului

dore jucatorul african 2015

VIDEO Jucătorii lui CFR Cluj au profitat de pauza competițională, pentru a se relaxa la Școala de Poliție

captura goian

VIDEO Un fost jucător de la CFR Cluj a marcat unul dintre golurile etapei în Brazilia

rafael bastos

VIDEO Momentul-cheie al meciului din Gruia: ”Alta era soarta partidei, dacă eram mai atenți atunci”

cfr cluj

Mureșan îi răspunde lui Hagi: ”Confundă lucrurile. Îl respect, dar e cam incoerent”

iuliu mruesan

EXCLUSIV Claudiu Voiculeț nu mai e jucătorul lui CFR Cluj. Ce echipă din Liga 1 îl vrea pe mijlocaș

claudiu voiculet CFR

VIDEO De ce nu dă Tade randament la Steaua: ”Este prea izolat şi face multă risipă de energie”

gregory

VIDEO Dinamo nu are dreptul să joace în cupele europene: "UEFA nu a schimbat regulamentul"

burleanu dinamo licenta

VIDEO ASA Tg. Mureș - CFR 0-0. Oaspeții au avut o bară, gazdele au terminat în zece

captura tgm-cfr

VIDEO CFR a anunțat când a fost programată la TAS pentru judecarea recuperării celor 6 puncte

beleck

Tade nu e dorit la Steaua, iar CFR Cluj îl vrea înapoi din iarnă: "Îl luăm cu plăcere! Acolo nu e pus în valoare"

tade fuge

EXCLUSIV Revoluţie la Astra! Morais şi De Amorim au refuzat să intre pe teren cu CFR Cluj

de amorim morais

VIDEO Clujenii au copiat modelul lui Dinamo. Cum au sărbătorit în vestiar victoria din "Ştefan cel Mare"

cfr

VIDEO Căpitanul lui Dinamo îşi asumă vina: "Totul a început după greşeala mea"

vojnovic

VIDEO Clujenii au provocat prima înfrângere a lui Dinamo și visează chiar la titlu: ”Ăsta trebuie să fie obiectivul”

clujeni titlu

VIDEO Claudiu Voiculeț, omul golurilor senzaționale! Trei din ultimele sale reușite, trei bijuterii, pentru trei echipe!

voiculet

VIDEO Dinamo a terminat meciul cu CFR cu 3 eliminaţi şi cu Rednic în tribună! Ce suspendați va avea

eliminari dinamo

VIDEO EXCLUSIV Alexandru Păun, de la CFR: ”Dacă nu eram fotbalist, mi-ar fi plăcut să fiu actor de comedie”

paun cfr interviu

VIDEO Dinamo - CFR Cluj 0-2. Primul eșec al sezonului

lopez penalty

VIDEO Este născut la Vâlcea, joacă la CFR Cluj și nu este atras de Steaua sau Dinamo!

paun cfr cluj

VIDEO CSMS Iași - CFR Cluj 0-1. Ardelenii s-au calificat la pas în sferturile Cupei Ligii

captura bucurie cristian

CFR Cluj a mai făcut două transferuri pe ultima sută de metri: un croat și un italian

cfr cluj faza

VIDEO Autocaracterizare făcută de noul jucător al CFR-ului: "Sunt tehnic, am viteză"

brian nouvier

VIDEO Cristian Lopez îi calcă pe urme lui Tade: "Una dintre cele mai bune seri ale mele"

lopez botosani

VIDEO Cristian Lopez a marcat de trei ori cu FC Botoşani. Primul hat-trick al sezonului în Liga 1

cristian lopez marcheaza gol

VIDEO Golul doi marcat de CFR în faţa Botoşaniului a venit după două infracţiuni nesancţionate

captura gol 2 cfr

VIDEO Marian Cristescu a marcat după mai mult de un an. A fost decisiv în victoria Chiajnei cu CFR Cluj

cristescu cfr

VIDEO Clujenii, dezamăgiţi după meciul de la Chiajna: "Trebuia să se termine după 15-20 de minute"