34 rezultate pentru eticheta

cfr dinamo

Video CFR Cluj – Dinamo 4-0. Ardelenii, dezlănțuiți în repriza secundă! La pauză, tabela arăta 0-0

FOTBAL: FC CFR 1907 CLUJ SA - DINAMO BUCURESTI, SUPERLIGA SUPERBET (23.02.2024)

Exclusiv Flavius Stoican, luat în colimator de Ionel Dănciulescu: "Nu pot să înțeleg asta"

Ionel Dănciulescu, oficialul lui Dinamo / Foto: Captură Digi Sport

Dan Petrescu, discurs în stilul caracteristic: "Ar fi trebuit să fac 8 schimbări la pauză". Ce spune de play-off

dan petrescu

Andrei Burcă, după victoria la scor cu Dinamo: ”Nu ştiu dacă au mai avut vreo ocazie de a marca”

burca

Lui Dan Petrescu îi este frică de Dinamo: "Sunt convins că va fi foarte, foarte greu"

Dan Petrescu, antrenorul de la CFR Cluj / Foto: Captură Youtube@CFR 1907 Official

Dan Petrescu se teme de Dinamo, după ultimele transferuri ale "câinilor": "Mi se pare că mai jucăm o dată cu Mediaş"

Dan Petrescu, după meciul cu FCSB / Foto: Captură Digi Sport

Exclusiv ”A fost viciere de rezultat!”. Prunea cere excluderea din arbitraj a lui Chivulete! Ultimele detalii despre revenirea lui Eugen Neagoe

Prunea

Dan Petrescu: ”Asta nu s-a mai întâmplat!”. Ce spune de penalty-ul lui Omrani și de revenirea lui Țucudean

Dan Petrescu

Dezastru istoric pentru Dinamo! Zero puncte, zero goluri! ”E o rușine pentru noi”

dinamo

Video Fanii lui Dinamo au produs noi incidente! Meciul de la Cluj a fost întrerupt câteva minute

colaj galerie dinamo meci intrerupt

În ce condiții se poate despărți Eugen Neagoe de Dinamo! ”Mă voi întâlni cu conducerea!”

Eugen Neagoe 5

Suspendarea fanilor lui Dinamo provoacă un mare scandal în galeria CFR-ului: "Este o bătaie de joc"

FOTBAL:CFR CLUJ-MACCABI TEL AVIV, PRELIMINARIILE LIGII CAMPIONILOR (24.07.2019)

Exclusiv Cine o va conduce pe Dinamo în derby-ul cu CFR! Decizia luată de conducerea din Ștefan cel Mare

dinamo

Becali, "câine" pentru o zi: "Bineînțeles că țin cu Dinamo diseară"

becali

Video CFR Cluj - Dinamo 1-0. Victorie, în genunchi, după un penalty controversat! Camora și Culio au fost eliminați

culio cfr cluj dinamo

Petrescu: ”Nu sunt mulțumit de joc. Poate băgăm 4-5 jucători noi cu Dinamo”

dan petrescu-1

Primele reacții după iminentul schimb dintre Dinamo și CFR: "Nu e bizar, Nistor cred că are un aer de vedetă"

nistor nascimento

Hanca: "E prima oară după mult timp când ajungem pe primul loc". Cum a explicat faza euro-golului

fotbal-cfr-dinamo-018

Video Dinamo a sărbătorit în vestiar, dar jucătorii nu l-au uitat pe Ekeng. Imagini fabuloase de la finalul meciului

dinamov vestiar Ekeng tricou

Video Filip, faţă în faţă cu "tânărul de viitor" Camora. "I-am strâns mâna, Daum alege"

filip

FRF susţine planul lui Dinamo. Cupa României va ajunge în Camerun, la Ekeng, pe banii federației

ekeng inmormantat

Chanturia a refuzat naționala Georgiei și a rămas la Cluj: "Ne gândim doar la Dinamo"

Chanturia

VIDEO Matei a fost faultat în careu de Djokovic, dar nu s-a dat penalty

penalty pt dinamo

Cadu, conectat la meciul cu Dinamo: "Trebuie să batem, n-avem de ales"

cadu tucudean

VIDEO Trică: "Cu puțin noroc, am fi putut să câștigăm"

Trica CFR Steaua

VIDEO CFR Cluj - Pandurii 2-3. Seria neagră continuă

cfr pandurii

VIDEO Paulo Sergio rămâne ferm: "Niciodată nu renunț!"

paulo sergio

CFR a mizat pe 5 jucători români contra lui Dinamo, cifră maximă în acest sezon

romani la cfr

VIDEO CFR – Dinamo 0-1. La doar două puncte de locul doi!

danciulescu cfr

VIDEO Paulo Sergio: “Să nu ne facem de râs cu Dinamo“

paulo sergio MFX

Războiul declaraţiilor! Replica tăioasă pe care i-a dat-o Cadu lui Cornel Dinu, după ce a fost criticat

cadu fotbal club

VIDEO Arpad Paszkany: "Cu Galatasaray trebuie să fie meciul vieții pentru jucătorii CFR-ului"

galata-1.cluj.apa

Interes MINIM pentru Supercupă. 5 motive pentru care s-au vândut doar o mie de bilete într-o săptămână

supercupa romaniei

Supercupa e pe planul doi. Andone: "Ne pregătim de Liga Campionilor, mai puțin de meciul cu Dinamo"