24 rezultate pentru eticheta

chiajna steaua

Video Oficialii de la Concordia și-au luat măsuri de precauție, dar a fost beznă la Chiajna înaintea fluierului de start

noct

Becali, primul pas pentru preluarea Concordiei Chiajna. Președintele ilfovenilor a confirmat discuțiile

becali re

Video Omul care a "ucis" Steaua a dezvăluit secretul primei victorii a Concordiei în duelurile directe

rosu pintilii

Video Exclusiv Tensiune la Steaua! Reacţia lui Toșca atunci când a trecut pe lângă Reghe, care l-a schimbat în minutul 32

captura schimbare tosca

Video Chiajna acuză arbitrajul după finala Cupei Ligii. ”Nu cred că era nevoie ca Steaua să fie ajutată”

chiajna avram

Video Chiajna, ocazia primei reprize și un penalty neacordat în aceeași fază. Crăciunescu: ”11 metri clar!”

capt Tamas arbitru

Săndoi vrea să producă surpriza în finala cu Steaua. ”E un singur meci, orice se poate întâmpla”

sandoi

Marica: "Mă doare că Armata se luptă cu un club!" Ce spune de stadioanele echipelor importante

marica chiajna - steaua

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Reghecampf: "Cel mai important eveniment a fost eliberarea lui MM. Nu a contat miza meciului"

mm gigi

Video Chiajna - Steaua 0-2. A patra victorie consecutivă pentru Reghe, în Liga 1. Campioana, calificată în play-off

steaua-5

Reghecampf a decis cine va purta banderola în 2016. Echipa de start pentru primul meci oficial

papp varela muniru

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Concluziile lui Reghe, la finalul perioadei de pregătire: "Sper să fi ratat cât pentru tot restul sezonului"

reghecampf steaua

Șumudică, după 0-1 cu Steaua: "Am vrut să scot echipa de pe teren. Rezultatul nu este echitabil"

sumudica

Cristea are planuri mari înaintea meciului cu Steaua: "Aşteptăm 3 puncte!"

cristea adrian

Mesajul lui MM, înaintea meciului cu Chiajna. "Am mai avut asemenea experienţe"

mihai stoica steaua chiajna

Steaua, avantaj cu Chirilă! Chiajna are 6 accidentați înaintea meciului de luni

steaua-chiajna

VIDEO Amenințat cu demiterea, Chirilă vrea revanșa: „În Ghencea n-a fost Chiajna mea”

chirila

VIDEO Dinu Gheorghe nu a văzut victoria Stelei: "Un prieten și-a stricat chiuveta, am fost să o repar"

Steaua Chiajna

Chiajna a dat de trei ori mai multe goluri decât Steaua în ultimele 5 amicale

Piovaccari

Chiajna a învins-o pe Zimbru, înainte de meciul cu Steaua. Rezultatele echipelor Ligii 1

wellington chiaja

VIDEO Chirilă: "Aș fi preferat ca Steaua să câștige amicalele la 3-4 goluri"

ionut chirila

Chiajna este în formă înainte de Steaua! Trei amicale fără înfrângere pentru ilfoveni

concordia chiajna bucurie

VIDEO Pancu: "S-a făcut dreptate! Istoria și tradiția Rapidului rămân nepătate"

Pancu Rapid

CONCORDIA – Steaua 0-0, 4-3 după loviturile de departajare! Tănase și Chipciu au ratat pentru roș-albaștri