393 rezultate pentru eticheta

chiriches

Video Napoli - Chievo 2-1. Victorie dramatică a gazdelor, cu goluri în minutele 89 şi 90+3

Napoli Chievo

Clauză de reziliere uriaşă pentru Chiricheş, după semnarea noului contract cu Napoli

chiriches napoli

"Îmi pare rău, Mertens". Ce a putut să declare Nainggolan

nainggolan

Video Vedetă la antrenamentul lui Napoli! Vlad Chiricheş e tot mai aproape de revenirea pe teren

vlad chiriches-1

Video Napoli - Genoa 1-0. Albiol a adus victoria echipei lui Chiricheș la meciul 200 pentru napoletani

Albiol Napoli

Prima reacție după ce Chiricheș a semnat prelungirea cu Napoli. ”A crescut foarte mult!”

OFICIAL - Chiricheş a semnat prelungirea cu Napoli. Detaliile înţelegerii

Chiricheş, aproape de revenire. Când ar putea juca fundaşul lui Napoli

chiriches

Benzema, la Napoli? Cadou de la patron pentru a-și păstra antrenorul

benzema real

Italienii au făcut anunţul! Chiricheş a semnat prelungirea. Salariu imens pentru român

Vlad Chiriches

Se știe cât va lipsi Chiricheș, după accidentarea suferită în ziua derby-ului cu Lazio

Europa e şansa lui Vlad Chiricheş. Planul antrenorului lui Napoli pentru fundaşul român

chiriches napoli uel

Chiricheș se poate lupta la titlu cu Răzvan Lucescu! Oferta primită de fundașul lui Napoli

chiriches sassuolo

Video Napoli - Verona 2-0. Gazdele au avut și un gol anulat. Chiricheș a rămas pe bancă

napoli verona

Petrecere înainte de operaţie. Chiricheş s-a distrat alături de vedetele lui Napoli.

chiriches-2

Video Exclusiv ”Chiricheș a avut o ofertă de la Roma!” Napoli are planuri mari cu el

chiriches

Napoli i-a decis viitorul lui Chiricheș! Anunțul de ultimă oră făcut în Italia

Chiricheş spune "stop": în iarnă se operează. De ce "trage" de el acum şi nu apelează la intervenţia chirurgicală

chiriches-4

Mircea Lucescu intervine în transferul lui Chiricheş. Unde ar putea ajunge fundaşul lui Napoli

chiriches-3

collage intalnire

Video Napoli - Milan 2-1. A 11-a victorie din Serie A pentru gazde. Chiricheş, doar rezervă

insigne

Exclusiv Marica îl "taxează" pe Chiricheş: "Căpitanul naţionalei dă senzaţia de lejeritate. Nu avem un lider"

Aniversare tristă pentru Chiricheș: ”Nu e un scor care să reflecte rezultatul, dar trebuie să ţinem capul sus”

RPS7805 1

"Chiricheş va părăsi Napoli în ianuarie!". Unde şi pe ce sumă se transferă căpitanul naţionalei

chiriches

Video Napoli - Sassuolo 3-1. Liderul Italiei continuă seria bună. Chiricheș, aproape de gol

chiriches-1

Video Chiricheș, salvat de tehnologia video. Arbitrul a acordat penalty, dar a revenit asupra deciziei

chiri-1

Probleme pentru Contra! Mulţi dintre fotbaliştii naţionalei nu prind primul 11 la echipele de club

contra-6

Cel mai neaşteptat transfer! Cine îl vrea neapărat pe Chiricheş şi cât oferă! Au venit la Ploieşti după el

chiriches bucuros

Contra le-a trasat obiectivul tricolorilor pentru ultimele două confruntări din preliminarii

contra 1

Video Gestul superb al lui Chiricheş şi al colegilor, după accidentarea gravă a lui Milik

milik

Video Chiricheş nu va lipsi 6 săptămâni! Napoli a anunţat că s-a antrenat azi şi că face parte din lot pentru meciul din UCL cu Şahtior

chiriches interior

Video Ghinion teribil pentru Chiricheș! S-a accidentat grav la umăr la al doilea meci al sezonului

umar chiriches

Răspunsul lui Daum după declarațiile lui Chiricheș

daum chiriches

Chiricheş, desfiinţat de o legendă a Stelei: "E a patra roată la căruţă şi vorbeşte! Numai prostii spune!"

chiri

Rezultatele complete din play-off-ul UEFA Champions League. Se știu cele 10 formații calificate în grupe

champions league-1

Video Verona - Napoli 1-3. Chiricheş a debutat cu victorie în noul sezon

verona napoli

Napoli a mai refuzat o ofertă pentru Chiricheş. Nu-l vinde nici la Sampdoria

chiriches napoli-1

Sampdoria îl vrea pe Chiricheş: "Am fi foarte fericiţi să-l avem"

Adio, Galata? Chiricheş, în atenţia Sampdoriei

chiri-1

Chiricheş, întrebat dacă îl simpatizează pe selecţionerul Daum! "Nu vreau să răspund"

chiriches romania chile

Video Chiricheș a dezvăluit că a fost aproape de a renunța la fotbal! Cine a fost persoana care i-a întors decizia

chiriches-3

Ce le-a cerut Chiricheș oficialilor lui Napoli. Anunțul făcut de italieni

chiriches-2

Chiricheş a acceptat să negocieze cu Galata, cu o condiţie. Ce le-a cerut turcilor

chiri

Vară fierbinte pentru tricolori! 12 jucători, aproape de transferuri importante. Andone e cel mai dorit

BUN colaj

Anunț surprinzător în Italia! După doi ani, Chiricheș va pleca de la Napoli și ar putea ajunge coleg cu Tătărușanu

chiriches

Video Lazio - Napoli 0-3. Victorie categorică a trupei lui Sarri în derby-ul etapei din Serie A

insigne napoli

Video Seară de coşmar pentru Chiricheş. Cea mai mică notă dintre jucătorii lui Napoli

Video Empoli - Napoli 2-3. Chiricheş, "integralist" pentru învingători

empoli napoli

Un studiu statistic a stabilit campioanele din Top 5. Vești bune pentru Chiricheș. Surpriză în Ligue 1

trofeu

Video Napoli - Palermo 1-1. Ocazii rarisime ratate de gazde. Chiricheş, doar rezervă

napoli-1

Video Fiorentina - Chievo 1-0. Duel Tătăruşanu - Chiricheş, în "sferturile" Cupei Italiei