"Totul are un preţ!" Suma care "le-a închis gura" jucătorilor Barcelonei, după scandalul iscat la club

profimedia-0810595119

Barcelona a anunțat că va juca un meci amical în SUA la finalul lunii decembrie

La Liga EA Sports: FC Barcelona v Deportivo Alaves

Video&Foto Real Madrid, doar egala lui Club America în ultimul amical din SUA. Karim Benzema, gol superb

Video&Foto Un star de la Chelsea și-a dat autogol "în stilul Bănel Nicoliță". Reușite memorabile în amicalul din Statele Unite

chelsea

Video Un fost star și antrenor al lui Real Madrid va pregăti o multiplă campioană a Mexicului! A avut parte de o prezentare de gală

santiago-solari

Exclusiv Cum au fost forțați mexicanii să-i ofere un contract lui Ilie Dumitrescu: "A semnat la pauză, în vestiar!"

ROMANIA V SWEDEN

Video Imagini impresionante! Fanii lui Atlanta United au ajutat o femeie în scaun cu rotile care susținea echipa adversă

collage

Maxim nu e jucător de America de Sud sau liga secundă din Anglia: ”Doar într-un campionat de top”

maxim-2

Video Real Madrid a învins Club America şi va juca finala Campionatului Mondial al cluburilor

ronaldo-1

Video Adversar din Mexic pentru Real Madrid, în semifinalele Mondialului cluburilor

VIDEO Club America - Benfica 0-0 (3-4 d.l.d.). Prima victorie a lusitanilor sub comanda lui Rui Vitoria

benfica2

VIDEO San Jose Earthquakes - Club America 1-2. Primul succes pentru mexicani

san jose club america

VIDEO Gerrard a debutat la LA Galaxy. A jucat o repriză şi a ratat o ocazie mare