a:1:{i:0;s:5:"Video";} S-a încheiat telenovela "Andrei Ivan": "Rămâne la Craiova. Am luat decizia împreună"

Înfrângere pentru CS U Craiova, în al doilea amical al stagiunii de iarnă

VIDEO Contre între Becali şi Paraschiv legate de pretenţiile celor 4 jucători de la CS U

EXCLUSIV Săndoi îşi reziliază contractul cu CS U Craiova. Cine îi va lua locul

sandoi

EXCLUSIV Contraoferta lui Dănănae i-a lăsat mască pe cei de la CS U Craiova

danane

VIDEO CSMS Iași - CS U Craiova 1-0. Gazdele au egalat-o pe ASA în lupta pentru ultimul loc de play-off

buc Iasi

Lovitură de teatru în Liga 1: Preia Dinel Staicu pachetul majoritar la CS U Craiova?

staicu-1

Oltenii ameninţă, după arbitrajul cu Voluntari: "Aşa nu se mai poate. Nu ne prezentăm cu Iaşiul"

VIDEO Probleme mari cu disciplina la CS U Craiova. 5 cartonaşe roşii încasate în ultimele 5 deplasări

craiova

VIDEO Steaua - CS U Craiova 2-0. Roș-albaștrii și-au asigurat victoria pe final, în doar două minute

bucurie steaua craiova

VIDEO Viitorul - CS U Craiova 4-0. Echipa lui Hagi câştigă clar şi revine pe locul 2

capt bucurie-viitoru

Mateiu e "blindat"! Ce sumă cere Craiova pentru transfer şi cum poate ajunge mijlocaşul la Steaua

mateiu-1

VIDEO Botoşani - CSU Craiova 3-2. Moldovenii, primul succes după 7 runde. Oltenii au terminat în 10!

bucurie bot

CS U Craiova a refuzat un amical cu o echipă din Serie A. Săndoi a explicat situația

emil sandoi

VIDEO Săndoi speră într-o revenire a lui Cârţu, la CS U Craiova: "Îi simt lipsa. Îl aşteptăm la echipă"

cartu sandoi-1

VIDEO CSU Craiova II - Pandurii II 2-1, în faza a patra a Cupei României. A revenit Erico da Silva!

cs u craiova pandurii

VIDEO Steliştii au jucat la Craiova pentru Mirel Rădoi. Antrenorul nu s-a manifestat deloc pe banca de rezerve

mirel banca

CS U Craiova va juca tot turul de campionat fără Izvoranu

silviu izvoranu csu craiova

Felix Grigore: "Ne e foarte frică de arbitraj la meciul cu Steaua"

grig

EXCLUSIV Craiova îl contrează pe Argăseală şi cere arbitri străini la meciul de duminică împotriva Stelei

craiova-1

VIDEO Prima victorie a oltenilor a venit în cel mai slab meci: ”În toate celelalte partide am jucat mai bine”

captura sandoi

VIDEO Sorin Cârţu a explicat evoluţia palidă a Craiovei: "6 jucători au avut un virus"

asa craiova

Sorin Cârţu: "Vreau să strângem rândurile şi să punem capăt seriei negre"

cartu si sandoi

VIDEO Recunosc că au avut mare noroc la Craiova: "Am luat 3 puncte nemeritate"

captura sumudica-1

VIDEO CS U Craiova - Astra 1-2. Oaspeții se impun după un gol marcat în prelungiri. Penalty ratat de olteni

bucurie astra2

VIDEO Emil Săndoi privește spre viitorul Craiovei: "Orice antrenor sau jucător vrea să joace în cupele europene"

emil sandoi jucator cs u craiova

VIDEO CS U Craiova - CFR Cluj 3-0. Oltenii termină campionatul cu o victorie clară. "Dublă" a lui Bawab

capt bucurie Bawab

Bergodi primește întăriri înainte de duelul decisiv cu CS U Craiova. Doar doi absenți la Rapid

rapid sapunaru pancu

180 de minute fără o ocazie! Fără drept de a merge în UEL, CS U Craiova joacă slab și are 5 meciuri la rând fără victorie

craiova botosani faza

VIDEO Concordia - CSU Craiova 2-2. Ilfovenii continuă lupta pentru evitarea retrogradării

bucurie chiajna

Reacţia celor de la CS U Craiova, după vestea proastă de la FRF: "Sper să mai existe o cale de recurs"

cs u craiova emil sandoi

Viorel Duru propune ca CS Universitatea Craiova să nu joace în cupele europene. Cine ajunge în Europa?

cs u craiova astra

VIDEO Ciobotariu, la a opta victorie în retur: "Presiunea e mult mai mare pe Steaua"

captura ciobotariu

CS U Craiova are nevoie de un conducător de joc, iar Cârțu și Săndoi și-au stabilit ținta pentru sezonul viitor

filipe teixeira petrolul

CS U Craiova, ca Steaua din sezonul trecut! A înșirat toate echipele din Liga 1, fără să piardă cu vreuna

sandoi cartu

VIDEO Brandan, despre noua regulă a extracomunitarilor: ”Mă simt dat afară din țară”

captura brandan

VIDEO CS U Craiova - Gaz Metan 1-1. Oltenii au ajuns la 15 etape la rând fără eșec

gol tirnacop

S-au epuizat biletele! CS U Craiova - Steaua se dispută cu casa închisă, ÎN DIRECT la Digi Sport, duminică

fani craiova

VIDEO Cu 6.000 de locuri, arena Extensiv va găzdui iar un meci al Craiovei din Liga 1

stadionu extensiv

VIDEO Sorin Cârțu vrea suporterii lângă echipă: "Sunt importanți, de aceea nu ne-am mutat din Craiova!"

cartu

VIDEO Moment amuzant cu Săndoi şi Cârţu la aeroport

craiova-1

CS U Craiova - Shanghai SIPG 2-2, în amicalul din Antalya. Brandan a egalat!

craiova

CS Universitatea Craiova, remiză cu Pogon Szczecin, într-un meci amical

cs universitatea craiova-1

CS Universitatea Craiova a început al doilea stagiu de pregătire din Antalya. Sunt monitorizați juniorii

cs universitatea craiova

VIDEO CSU Craiova - Anji 0-1. Un fault la Herghelegiu l-a scos din minți pe Cârțu

captura herghelegiu

VIDEO Craiova, atac la Tudor: ”Ne-ați umbrit sărbătoarea. Ați batjocorit 47 de ani de istorie”

alexandru tudor

CS U Craiova - Steaua 0-1. Campionii s-au calificat în semifinalele Cupei. Ultimul meci pe ”Ion Oblemenco”

rusescu gol

VIDEO Oltenii visează frumos. "Putem ajunge şi mai sus în clasament"

captura curelea

S-au stabilit datele și orele de disputare ale sferturilor de finală ale Cupei României

tragere sorti

Șeroni, răvășit de accidentarea lui Bancu: ”Am urmărit mingea, am atins-o, nu știu cum s-a întâmplat!”