117 rezultate pentru eticheta

cupa ehf

Video Goppingen - Nantes 32-26. Nemţii au câştigat Cupa EHF. Arbitraj românesc în finală

ehf

Video Finală între Nantes şi Goppingen în Cupa EHF. Ultimul act va fi arbitrat de doi români

handbal nantes

Video Corona Braşov- Metzingen 22-26, în turul semifinalelor Cupei EHF

corona

Video CSM Bucuresti - Helvetia 27-24. Elevii lui Sundovski speră iar la calificare în sferturi

csm helvet

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Corona Brașov - Odense 21-21. Româncele merg în semifinalele Cupei EHF!

corona brasov semifinale ehf

HC Odense - ASC Corona Braşov 21-29. Pas mare spre semifinalele Cupei EHF

corona

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Energia Târgu Jiu - CSM Bucureşti 23-28. Test reușit înaintea meciului cu Chambery, din Cupa EHF

csm tg

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Corona Brașov-Unirea Slobozia 27-20. Ardelencele se pregătesc acum de ”dubla” cu Odense

corona bv

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Victorie senzaţională pentru Dinamo: s-a impus în deplasare, în faţa spaniolilor de la Granollers

dina

HCM Roman - Corona Brașov 22-21. Conduse la pauză, gazdele au învins la limită în Cupa EHF

capt handbal

Dinamo şi CSM Bucureşti şi-au aflat adversarele din grupele Cupei EHF

12316535 997343620319417 1292703272589672895 n

Duel românesc în Europa! HCM Roman și Corona Brașov, adversare în optimile Cupei EHF

hcm roman corona

VIDEO CSM Bucureşti - Frigorificos Morrazo 31-24, în prima manşă din turul trei preliminar al Cupei EHF

csm 3

VIDEO CSM București - Bregenz Handball 28-24. Victorie dificilă pentru vicecampionii României

csm bucuresti - bregenz

VIDEO Diomidis Argous - Dinamo 21-26. Victorie fără emoții pentru alb-roșii în Cupa EHF

handbal dinamo

VIDEO Dinamo - Energia Tg. Jiu 32-25. Alb-roşiii rămân neînvinşi în faţa gorjenilor în acest sezon

captura handbal dinamo

Duel românesc în Europa. Dinamo și Pandurii se întâlnesc în Cupa EHF

captura volei dinamo

Duel românesc în primul tur al Cupei EHF: Dinamo va întâlni Energia Tg. Jiu

dinamo tg jiu

România a câștigat trei poziții în clasamentul coeficienților în handbalul masculin

hc odorhei handbal

VIDEO Alexandru Șimicu, finală neagră cu Hamburg. Fuchse a câștigat Cupa EHF!

alex simicu

VIDEO Skjern - HSV Hamburg 23-28. Șimicu este la un pas de câștigarea Cupei EHF!

alexandru simicu hamburg

Holstebro a câştigat Cupa EHF. Meciul retur cu Rostov a fost dramatic. Al doilea trofeu în ultimii 3 ani

handbal

VIDEO HCM Constanța - Granollers 28-27. Campioana României are șanse la sferturi

captura vicotri HCM

Holstebro – HCM Constanța 34-28. Campioana României rămâne cu un punct în grupa din Cupa EHF

handbal

Corona Brașov și Dunărea Brăila au câștigat în retur, dar au ratat la final calificarea în sferturile Cupei EHF

aurelia bradeanu

VIDEO HCM Constanţa-Sankt Petersburg 25-25. Campioana a irosit un avantaj de 5 goluri

hcm

VIDEO Zi nefastă pentru echipele feminine româneşti în cupele europene la handbal

corona brasov

HCM Constanța, în grupele EHF: "A ieșit cum nu ne doream, trebuie să câștigăm pe teren propriu"

hcm constanta lugi

HCM Constanţa este în grupă cu Granollers, St. Petersburg şi Holstebro, în Cupa EHF

novanc

VIDEO Știința Bacău - Tvis Holstebro 28-29. Elevii lui Matteo Garralda n-au reușit să remonteze eșecul din tur

captura handbal bacau

VIDEO Potaissa Turda - RK Nexe 26-23. Ardelenii, OUT în turul al treilea al Cupei EHF

potaissa

Dunărea Brăila s-a calificat lejer în optimile Cupei EHF

dunarea braila handbal

VIDEO HCM Constanţa-Elverum 27-21. Constănţenii, aproape de calificarea în faza următoare a Cupei EHF

captura stire handbal constanta

VIDEO OCI Lions-Știința Bacău 26-28. Moldovenii, în turul trei al Cupei EHF

captura handbal

VIDEO După 200 de meciuri sub tricolor, Sorina Lefter a ales Austria: "Am luat decizia cu mintea"

sorina lefter

VIDEO HCM Constanța, locul 4 în Cupa EHF! Jucătorii s-au întors în țară și atacă titlul

hcm constanta meci de handbal

VIDEO Semifinale, Cupa EHF: HCM Constanța - Montpellier, LIVE la Digi Sport 2, sâmbătă (18:15)

hcm constanta handbal

VIDEO HCM pregătește dubla cu Lugi, din sferturile EHF: "Avem jucători de calitate"

laurentiu toma handbal hcm

VIDEO HCM scrie istorie în Cupa EHF, iar Șimicu a urcat în topul marcatorilor. "Nu am mai văzut așa ceva!"

alexandru simicu hcm

VIDEO U Jolidon Cluj-CSM Ploiești 34-28. Ultimul test al ardelencelor înainte de „sferturile” EHF

handbal jolidon

HCM Constanţa şi Ştiinţa Bacău şi-au aflat adversarele în turul III al Cupei EHF