12 rezultate pentru eticheta

cupa olandei

Ce se întâmplă cu Adrian Mazilu, după ce a jucat doar 4 minute de când s-a transferat la Vitesse

Netherlands: Vitesse vs Go Ahead Eagles

Ce surpriză! Au eliminat Ajax și au obținut astfel prima victorie în Cupă din ultimii 86 de ani

Netherlands: Hercules vs Ajax (cup)

Video Ultrașii lui Ajax au dat foc stadionului lui Feyenoord, jucătorii s-au bătut între ei, iar Klaasen s-a ales cu capul spart

"Feyenoord Rotterdam v Afc Ajax Amsterdam", Dutch Cup: Semi Final - 05 Apr 2023

Foto "Asediu!". Au tras 50 de șuturi la poartă, dar au avut nevoie de lovituri de departajare pentru a se califica

"Feyenoord Rotterdam v N.E.C Nijmegen", Dutch Cup: Round of 16 - 08 Feb 2023

Bolnav de cancer, Devin Plank a revenit pe teren chiar împotriva celor de la Ajax, în uralele unui stadion întreg!

FJk63thXwAQDYdx

Video&Foto Meci nebun în Cupa Olandei! Feyenoord conducea cu 3-1 aproape de final, însă au urmat șapte minute de coșmar

Netherlands: Heerenveen vs Feyenoord

Video Răzvan Marin era să înscrie superb după o fază de playstation! A fost decisiv la primul gol al lui Ajax care a făcut scor în Cupă

Ajax v PAOK Saloniki - UEFA Champions League Third Qualifying Round

Rotariu a marcat primul gol pentru Alkmaar. A contribuit la victoria clară din Cupa Olandei

rotariu

VIDEO Coregrafie impresionantă a fanilor lui Feyenoord. Cel mai mare banner din Europa

feyenoord ajax

Val de arestări în Olanda după actele de violență care au avut loc la finala Cupei

zvolle-ajax.finala.cupei.olandei

Steaua a fost începutul sfârșitului pentru Ajax. "Lăncierii", surclasați și eliminați din Cupa Olandei

ajax amsterdam frank de boer

Avertisment pentru Steaua: Ajax a surclasat-o pe Vitesse în sferturile Cupei Olandei!