17 rezultate pentru eticheta

cupa romaniei digi sport

Video CSM Oradea - Dinamo 88-71. Orădenii joacă finala Cupei cu U Cluj, ÎN DIRECT pe Digi Sport 3

captura baschet oradea

Video U Cluj- Ştiinţa Baia Mare 1-3. Băimărenii, în finala Cupei după 6 ani

volei baia mare finala

VIDEO Cu trei trofee, Gâlcă a părăsit Steaua: "Nu rămâneam dacă mi se propunea să lucrez cu Rădoi"

galca steaua cupa

VIDEO HCM Baia Mare a câștigat Cupa României, 18-17 cu CSM București. Gol decisiv al lui Ardean-Elisei!

bucurie handbal

VIDEO BC Mureș - Steaua 68-64. Ardelenii au câștigat prima manșă a optimilor Cupei

captura baschet mures

VIDEO Viitorul Axintele îi dă emoții CFR-ului: "Putem avea probleme!" Cupa României este ÎN DIRECT la Digi Sport

captura miriuta

VIDEO Astra a scăpat de un tur preliminar în UEL! Dinu Gheorghe: "Contează enorm"

dinu gheorghe cupa studio

VIDEO Rapid și Petrolul, amendate dur! Coregrafia ultrașilor, pe locul 4 în lume!

VIDEO Schumacher: “A fost primul meu meci la acest nivel. Nu știu dacă luni voi fi pe bancă”

Schumacher

Tragerea la sorți a “optimilor” Cupei României va avea loc pe 7 octombrie

bela.tragere.sorti

Steaua a avut 5 debutanţi cu Avântul Bârsana. Cum s-au mişcat jucătorii lui Reghe

mitrita.florin.steaua

Arpad Paszkany: “E prima seară când mă pot bucura după patru luni de zile!”

paszkany

VIDEO Soarta lui Trică depinde de returul cu Astra. Ardelenii au obiectiv trofeul

trica.CFR

VIDEO Iorga:"Am sperat să întoarcem rezultatul din tur, atunci s-a dus calificarea!"

laurentiu iorga

VIDEO Silviu Lung jr.: “Am jucat o oră cu un om în plus, așa că rezultatul nu e bun”

silviu lung jr

Ioan Niculae: “Simt frustrare, deoarece CFR era de bătut azi! Isăilă a fost fricos!”

niculae.ioan

Petrolul – Chiajna 2-1. Echipa lui Contra s-a calificat în semifinalele Cupei, după dubla lui Bokila