461 rezultate pentru eticheta

david popovici

Ce salariu încasează lunar David Popovici de la CS Dinamo

Budapest 2022 FINA World Championships: Swimming - Day 3

Dieta campionului mondial David Popovici. Ce mănâncă și cum arată "Extraterestrul", la 17 ani

FINA 19th World Championships Budapest 2022

Cum își explică Gigi Becali performanța uriașă realizată de David Popovici, noul campion mondial la 200 m liber

gigi david

Cristi Chivu nu a rămas indiferent după performanțele reușite de David Popovici! Mesajul fostului fotbalist

Camelia Potec a vorbit la superlativ despre "fenomenul" David Popovici: "Putem să ne gândim foarte departe"

Străinii, la picioarele "extraterestrului" David Popovici. Cuvinte mari la adresa campionului mondial român

david popovici campion mondial (10)

David Popovici, lângă nume de legendă ale natației. Lista medaliaților zilei de luni, de la Campionatele Mondiale

david katie

David Popovici a impresionat o lume întreagă la conferință. "Ce înseamnă pentru România succesul tău?" Răspunsul campionului mondial

Nuoto, Mondiali Budapest 2022: David Popovici oro e record del mondo 200 sl

Doar trei sportivi au înotat mai rapid decât David Popovici la 200 de metri liber în întreaga istorie!

David Popovici / Foto: Profimedia

Mesajul lui David Popovici după ce a devenit campion mondial: ”M-am gândit la voi!”

275784667_378844210910132_1823997080178422585_n

Un minut, 43 de secunde și 21 de sutimi istorice. Imaginile cursei prin care David Popovici a făcut mândră o țară întreagă

Italy: Swimming - World Championships Budapest 2022

Americanii, la picioarele lui David Popovici: "Este un talent rar!". Sportivii uriași cu care a fost comparat

Hungary Swimming Worlds

Mesajul lui Eduard Novak după ce David Popovici a câștigat aurul la Mondialul din Budapesta: ”Mai ai multe pagini de glorie!”

profimedia-0701333034

Robert Glință, locul opt la proba de 100 de metri spate la Campionatul Mondial de Natație

Italy: XXXV LEN European Aquatic Championships Budapest 2021

Exclusiv Răzvan Florea, medaliat cu bronz la Jocurile Olimpice, uluit de performanța lui David Popovici: ”Este un fenomen!”

profimedia-0701332288

David Popovici, prima reacție după ce a cucerit aurul la Mondiale și a scris istorie

Exclusiv Carmen Bunaciu a explicat cum a câștigat David Popovici medalia de aur la Mondiale: ”Asta ne spune foarte multe”

Marele campion care a prevestit succesul lui David Popovici

News Alert David Popovici e primul campion mondial la natație din istoria României! Prestație remarcabilă la Budapesta

Record! David Popovici, în finala probei de 200 de metri liber de la Mondiale, după un parcurs remarcabil

David Popovici și Robert Glință s-au calificat în semifinalele Mondialelor de la Budapesta

LEN European Short Course Swimming Championships

David Popovici, mărturii din iadul produs de invadarea Ucrainei. ”Fiecare pleacă unde apucă”

David Popovici este de neoprit. Înotătorul a mai câștigat două titluri de campion național

Russia Swimming European Short Course Championships

David Popovici, campion național în proba de 100 m liber! CSA Steaua, patru titluri în prima zi a Campionatelor Naționale

David Popovici, gest superb pentru sportivii din Ucraina: "Pur și simplu contactați-mă”

David Popovici, la Jocurile Olimpice / Foto: Profimedia

David Popovici, mesaj superb de Crăciun: ”Mi s-a îndeplinit dorința!”

OTOPENI_DAVID_POPOVICI_06_INQUAM_George_Calin

David Popovici, rezultat sub așteptări la Campionatele Mondiale de înot în bazin scurt

David Popovici încheie anul la fel de spectaculos! Ce record național a doborât la ultima probă câștigată

david

Prima reacție a lui David Popovici după ce a fost ales cel mai bun tânăr sportiv din Europa

david

Deasupra tuturor! David Popovici, desemnat cel mai bun tânăr sportiv european din 2021

Gold Medal POPOVICI David ROU RomaniaKROON Luc NED Netherlands PIJNENBURG Stan NED, Netherlands. , . Aquatics Palace LEN European Short Course Swimming Championships Photo Andrea Staccioli/Deepbluemedia/Insidefoto Credit: insidefoto srl/Alamy Live News

David Popovici, nominalizat la titlul de cel mai bun tânăr sportiv european în 2021!

Video Robert Glință, discurs superb despre David Popovici. ”E senzațional ce reușește acest puștiulică! Unu la un miliard”

glinta popovici

Video Ce a spus David Popovici despre momentul în care a crezut că a încheiat cursa și s-a oprit

Exclusiv Care este relația dintre David Popovici și Robert Glință: "L-a urmărit cu entuziasm, și-a dorit să ajungă acolo"

popovici glinta

Video David Popovici a transmis un mesaj emoționant după ce a câștigat medalia de aur la Europene

popovici6

Exclusiv Prima reacție după ce David Popovici a câștigat medalia de aur în proba de 200 m liber: "Un sportiv de excepție"

News Alert Ce performanță! David Popovici, aur pentru România la doar 17 ani! Noul campion european a stabilit și un record național

david

Robert Glință, argint în proba de 100 de metri spate la Europene! David Popovici e în finală la 200 de metri liber

Robert Glință, medalie de argint la Europenele de la Kazan / Foto: Facebook@CSDinamo

David Popovici, start excelent în proba de 200 de metri liber la Campionatele Europene din Kazan

Japan: Tokyo 2020 Olympic Games - Swimming July 25

Robert Glință, în finala probei de 50 de metri spate de la Campionatele Europene din Kazan!

profimedia-0611789471

Video Momentul în care David Popovici a crezut că a încheiat cursa și s-a oprit, deși mai avea de parcurs două bazine. Ce a urmat