3841 rezultate pentru eticheta

digi sport

VIDEO Cu un gol înscris în 3 meciuri, steliştii se tem de deplasarea de la Tg. Jiu: "Eu zic că un egal e bun"

steaua pandurii

Preşedintele AFAN explică situaţia CFR-ului: "TAS urmează să se pronunţe în privinţa recursului"

hulubei

VIDEO Rapid - Petrolul 1-1. Giuleștenii bifează al patrulea meci fără eșec. Au primit primul gol în retur

rapid - petrolul

Încă o depunctare pentru Parma. Echipa lui Donadoni mai pierde două puncte

parma-1

Eliminarea din UCL nu-l afectează. Chelsea vrea să-i ofere lui Mourinho prelungirea contractului

mourinho-2

Florentina Marincu, pariul Gabrielei Szabo pentru JO: "Poate lua medalie la Rio"

Florentina Marincu

VIDEO Bourceanu suferă din cauza fanilor Stelei: "Tot ce am făcut înainte s-a uitat, s-a şters cu buretele"

bourceanu

LPF a stabilit programul etapelor 24, 25, 26 și 27 din Liga 1. Steaua joacă în 4 zile cu Petrolul și Astra

steaua petrolul

VIDEO Lukaku, decisiv în Europa. Belgianul, implicat în 9 dintre ultimele 11 goluri marcate de Everton

lukaku

Deja-vu la Real? Perez îl susţine pe Ancelotti, dar la fel a făcut şi cu Mourinho înainte de a-l demite

perez

Tinerii au dezamăgit şi au fost puşi pe "lista neagră". 4 jucători riscă să se despartă de Steaua în vară

enceanu

Unul dintre brazilienii lui Lucescu visează la Chelsea: "Pot obţine tot ce-mi doresc, Mourinho e cel mai bun"

douglas costa

Protasov, acuzat de lipsă de valoare. Niculae: "E zero ca antrenor! Nici ca om nu valorează prea mult"

Oleg Protasov

Optimism reținut înaintea disputei contra campioanei: “Nu e ușor să joci cu Dinamo și Steaua în 4 zile”

iordanescu steaua

Pentru prima oară în 2015, Gâlcă poate trimite pe teren cea mai bună echipă posibilă

România, în pericol să piardă organizarea meciurilor la Euro 2020, din cauza lipsei infrastructurii

euro2020

VIDEO S-au stabilit cele 8 calificate în sferturile UEFA Europa League. Câte două echipe din Italia şi Ucraina

europa league urne echipe

Monica Niculescu, prima oară contra numărului unu mondial: “Dintotdeauna mi-am dorit să joc cu Serena”

monica serena

VIDEO EXCLUSIV Gâlcă, liniștit pe bancă, Dorinel, supărat pentru că golul doi s-a marcat prea târziu

dorinel reactii

VIDEO Zlatan Ibrahimovic, după cartonașul roșu primit la Londra: “Chelsea are o echipă de bebeluși”

zlatan rosu

Victor Hănescu s-a calificat pe tabloul principal la Indian Wells. Turneul e ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

hanescu

VIDEO Enache, omul meciului la Giurgiu: "Fierbeam pe bancă. Cu Dorinel, trebuie să mâncăm iarba pe teren"

captura enache

VIDEO Corona Brașov-Zalău 26-24. Gazdele și-au asigurat locul 3 în sezonul regulat

corona brasov handball

VIDEO Recordurile lui Porto în UCL după victoria cu Basel. Casemiro, golul de la cea mai mare distanță

casemiro porto 1

VIDEO Chelsea-PSG 2-2 (d.p.). Francezii se califică miraculos în sferturile UCL, fără Zlatan, eliminat

thigo silv

VIDEO Astra - Steaua 2-0. Giurgiuvenii s-au impus, dar roș-albaștrii sunt cei care vor juca finala Cupei Ligii

astra steaua-1

VIDEO România şi-a depus candidatura pentru organizarea Universiadei de vară din 2021

captura universiada

VIDEO Grozav recunoaşte superioritatea Pandurilor: "Au fost mai buni, nu are rost să ne ascundem"

captura grozav

VIDEO Corona Braşov - Dunărea Galaţi 6-1. Braşovenii, la prima victorie în semifinalele campionatului

captura hochei corona

VIDEO Atom Trefl Sopot - Ştiinţa Bacău 3-0. Băcăuancele au fost eliminate din Cupa CEV

captura volei bacau

VIDEO Energia Târgu Jiu - Le Mans 84-60. Victorie istorică la debutul în sferturile EuroChallenge

captura baschet energia

VIDEO Ciocnire între Danilo și Fabiano. Căpitanul lui Porto a părăsit terenul cu ambulanța!

danilo2

Dorinel Munteanu vrea să scrie istorie cu Astra și să întoarcă un 0-3 cu Steaua! "Ne trebuie meciul perfect"

dorinel munteanu astra

VIDEO Mihai Răduţ, fericit de prezenţa în ultimul act al Cupei Ligii: "Jucăm o finală istorică"

captura mihai radut

VIDEO Pleașcă a marcat cu Dinamo la prima atingere! A fost primul lui gol la seniori

captura pleasca

Trei dintre cei mai în formă tineri atacanţi argentiniei, neconvocaţi de Tata Martino în naţionala "pumelor"

martino

VIDEO U-BT Cluj - BC Timişoara 79-73. Gazdele urcă pe podium în Liga Națională

u bt cluj baschet

Mateu Lahoz arbitrează al 170-lea El Clasico în La Liga. VIDEO Real a luat Cupa cu el la centru

lahoz el clasico barcelona real

LPF nu dă avizul pentru deschiderea Peluzei I de pe stadionul Giuleşti: "Nu ne asumăm niciun risc"

Stadion Giulesti gol

Dat afară de Astra, Oleg Protasov iese la atac: "Am găsit un club cu mari carenţe organizatorice"

protasov

Simona Halep, favorită 3, e pe partea de tablou a Serenei la Indian Wells. Ce adversare poate întâlni

simona indian wells

VIDEO Steaua - Poli Timişoara 24-32. Bănăţenii au învins categoric şi mai speră la play-off

steaua poli

VIDEO Tecău şi Rojer pregătesc revanşa la Indian Wells. Turneul e transmis în direct de Digi Sport 2

tecau

VIDEO Se știu toate echipele calificate în ”sferturile” UCL. Tragerea la sorți e vineri, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

champions rezultate

VIDEO Juventus - Sassuolo 1-0. Pogba a adus victoria liderului pe final. Torinezii, la 11 puncte în faţa Romei

pogba-1

VIDEO CVM Tomis - SCMU Craiova 3-0. Campionii au început cu dreptul o săptămână de foc

captura volei tomis

VIDEO Gecov nu se consideră erou, după ce a adus un nou succes pentru Rapid: "E meritul tuturor"

captura gecov interviu

VIDEO Daniel Pancu s-a supărat pentru că a cerut schimbare și până să fie înlocuit, s-a accidentat

captura pancu spre vestiare

VIDEO Florin Andone confirmă prima convocare la națională! A marcat golul Cordobei, în meciul cu Getafe

andone gol

VIDEO Lazio - Fiorentina 4-0. Klose a marcat o dublă şi a ajuns la 50 de goluri pentru biancocelesti