3841 rezultate pentru eticheta

digi sport

Stoican înțelege supărarea fanilor dinamoviști: “Un an şi jumătate ne-au aplaudat când nu aveam victorii”

stoican suporteri

Florin Andone e dorit de una dintre fruntașele din Primera Division! I-a înscris un gol, chiar pe terenul acesteia

florin andone-1

Șanse minime pentru Alex Bourceanu să mai joace vreun minut la Steaua, până la finalul campionatului

bourceanu sanse

VIDEO La Piatra Neamț s-a jucat pe cel mai prost teren din acest sezon: “La mine în curte e mai bine”

zapada ceahlaul

VIDEO Messi a fost strălucitor cu City, dar a recunoscut seara magică pe care a avut-o portarul lui City, Joe Hart

messi hart1

VIDEO Ce efort! Simona Halep a reușit punctul zilei la Indian Wells, în meciul din sferturile de finală

simona punct

Cum se pregătește arbitrul de la El Clasico pentru meci: “Știu ce au făcut Messi și Ronaldo toată săptămâna”

lahoz elclasico

VIDEO Viitorul - Pandurii 4-0. Mitrea, Ţîru și Benzar cu o dublă au marcat pentru gazde

captura bucurie mitrea

Simona știe cum să ajungă în finală la Indian Wells. Care e secretul, înaintea unui meci cu Serena

simona declaratii-1

Finala din semifinale. Simona joacă împotriva Serenei în penultimul act la Indian Wells

serena-simona

Atletico merge mai departe în UCL, dar a pierdut 3 titulari: întindere, luxație, fisură!

mandzukic accidentare

VIDEO Marcatorul celui de-al doilea gol al Oțelului în 2015 a fost suspendat două etape

hamroun otelul

VIDEO Daniel Niculae a fost căpitan, după accidentarea lui Săpunaru: "E altfel cu el, sperăm să-l avem cu Oțelul"

daniel niculae astra - rapid

VIDEO Un oficial stelist explică excluderea lui Bourceanu: “Să nu creăm o atmosferă tensionată”

bourceanu-2

VIDEO Barcelona - Man. City 1-0. Catalanii, pentru a opta oară la rând în sferturile UCL

gol barcelona - 1-0 city

Primii trei jucători ai lumii au confirmat prezența la Monte Carlo, în turneul transmis în aprilie de Digi Sport

nadal fed djoko

Man. City a cheltuit 327 de milioane £ pe transferuri în 4 ani, dar a schimbat doar doi jucători în primul 11

city schimbari

Bale a marcat 12 goluri, dar a adus mai multe puncte Realului în La Liga, decât Ronaldo, cu 30 de reușite

bale ronaldo

Madrilenii jubilează după calificarea în sferturile UCL: "Fotbalul este minunat"

atletico bucurie

Finala Cupei Spaniei, Athletic – Barca, s-ar putea juca la Bilbao sau Barcelona!

barcelona-bilbao

Cifre uluitoare pentru Barcelona: aproape 9 ani și 93 de meciuri consecutive cu posesie peste adversar

barcelona posesie

Președintele Parmei, arestat! E acuzat de spălare de bani și deturnare de fonduri publice

presedinte parma

VIDEO Contra a pierdut al doilea meci în Champions League. Arbitrul i-a bruscat un jucător, apoi l-a eliminat

contra

VIDEO Flavia Pennetta a cerut “pauză de plâns” după primul set cu Maria Sharapova. Apoi a bătut-o pe rusoaică

pennetta plange

Ancelotti știe că titlul se joacă în El Clasico. Ce decizie a luat italianul înaintea derby-ului

ancelotti cantonament

VIDEO Astra - Rapid 2-0. Vișiniii, la prima înfrângere din 2015. Săpunaru a ieșit accidentat în minutul 20

astra - rapid liga 11

Simona Halep s-a calificat în semifinale la Indian Wells. A pierdut primul set cu Suarez Navarro, dar a revenit!

simona

VIDEO Oțelul - CSMS Iași 0-0. Elevii lui Nicolo Napoli rămân neînvinși, dar și fără gol primit în retur

otelul iasi faza meci

VIDEO Simona Halep, după victoria cu Pliskova: “Acum am mai multă încredere că pot lupta până la final”

simona-declaratii

VIDEO Rednic anunţă schimbări în echipă, după eşecul cu CSU: "E bine să joace şi alţii"

rednic-1

VIDEO AS Monaco, nașul echipelor engleze. A patra dublă la rând câştigată în faţa reprezentantelor PL

monaco-1

VIDEO Daniel Stanciu recunoaşte problemele de la Dinamo: "Suntem în criză, nu o putem nega"

stanciu-1

Filosofia lui Pep prinde şi în Germania. Bayern, cea mai bună posesie din Europa

bayern-1

VIDEO Şumudică a bătut-o clar pe Dinamo, dar ameninţă că pleacă: "Vreau mai mult de la cariera mea"

sumudica

Media de goluri a lui CR7, de două ori mai mică în 2015. Cel mai slab început de an la Real

cr7-1

Diego Simeone, atuul lui Atletico în returul cu Leverkusen. Are 9 victorii în 10 meciuri acasă în UCL

simeone

Situaţie tensionată la Roma, după eşecul cu Sampdoria: "Cu toţii ne riscăm posturile"

roma-1

Arsenal, în misiune imposibilă. Echipa lui Wenger luptă cu istoria

arsenal

VIDEO Roma - Sampdoria 0-2. Echipa lui Rudi Garcia mai are un singur punct în faţa rivalei Lazio

roma

VIDEO Victorie pentru Ciobi la meciul 100 ca antrenor în Liga I: "Le mulţumesc băieţilor pentru cadou"

ciobi

VIDEO Fiorentina - Milan 2-1. Toscanii câştigă acasă în faţa rossonerilor după 10 ani

fiorentina

Mestalla şi două arene din Sevilla pot găzdui finala Cupei. Decizia, pe 25 martie

la cartuja

VIDEO Daniel Stanciu îl contrazice pe Mihai Teja: "A avut susţinerea mea necondiţionată"

stanciu

Steaua lămureşte situaţia cererii de revizuire: "Am făcut contestaţie în anulare"

steaua sigla

Juventus nu se va putea baza pe Pirlo, în returul cu Dortmund. Meciul e ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

pirlo-1

VIDEO Teja recunoaşte că aştepta altceva de la Daniel Stanciu: "Credeam că mă va susţine mai mult"

stanciu teja

Florin Andone şi Piovaccari, în pericol. Nicio echipă din La Liga nu s-a salvat după 8 înfrângeri la rând

andone

VIDEO Toni e golgheterul Seriei A în 2015. În ultimele două sezoane, doar Tevez a marcat mai mult

toni

Montoya, accidentat în timpul partidei cu Eibar, va purta mască la El Clasico

martin montoya barcelona

Maraton: 11 zile consecutive cu meciuri din Liga 1, ÎN DIRECT la Digi Sport! Programul etapelor 22 și 23

rapid pet program

Juve a câștigat deja mai mult decât anul trecut, când a jucat semifinalele UEL. Câți bani ia dacă o elimină pe Dortmund