12 rezultate pentru eticheta

etapa 7

Video FCSB - FC Argeș 4-0. "Roș-albaștrii" nu le-au dat nicio șansă piteștenilor și se țin scai de liderul CFR Cluj

fcsb gol

Liga 1, etapa 7 | Programul din play-off și play-out. CFR Cluj - Farul și FCSB - FC Argeș, capete de afiș

cfr-farul

Video Petrolul - Sportul Snagov 1-1! Ploieștenii au fost egalați în minutul 90! Cioinac a fost eliminat

stoica gol snagov petrolul

FC Hermannstadt – Chindia Târgoviște 2-1. Sibienii se impun cu emoţii şi obţin a treia victorie din campionat

gol herman 75

Video Dani Coman, răspuns pentru Dan Petrescu și CFR Cluj: ”Înjurăm pe toată lumea!”. Ce a spus despre Colțescu

dani coman

S-a stabilit ziua în care se va juca meciul ce poate decide campioana din Liga 1

Drepturi-TV

City a câștigat derby-ul etapei din Premier League pe ”Stamford Bridge”. Noi recorduri pentru Kane și Lukaku

premier league collage 7

Video Dinamo - FCSB 2-1. Alb-roşiii au revenit în lupta pentru titlu, printr-un gol din penalty, în prelungiri. Viitorul e lider

RPS8434

Video Steaua - Astra 1-0. Roș-albaștrii se impun și se distanțează la 12 puncte de campioană

bucurie steaua-1

Video Echipa antrenată de Leo Grozavu se impune în derby-ul Moldovei. CSM Poli Iași - FC Botoșani 0-1

buc Botos

VIDEO Pandurii - CFR 1-1. Oaspeții au mai avut două bare, gorjenii - gol nevalidat

captura pan-cfr

VIDEO Viitorul - Concordia 3-1. Echipa lui Hagi a urcat pe podium. Chiţu a marcat în Liga 1 după 2 ani şi 3 luni