VIDEO Neto a gafat cu Verona și Tătărușanu poate reveni între buturile Fiorentinei cu Dinamo Kiev

VIDEO Fiorentina - Verona 0-1. A doua înfrângere consecutivă a toscanilor

fio verona

VIDEO SONDAJ Penalty neacordat pentru Fiorentina? A fost henț la Khacheridi?

captura penalty Fiorentina

VIDEO Dinamo Kiev - Fiorentina 1-1. Babacar a egalat spectaculos în prelungiri pentru "violeți"!

Kiev Fiorentina

Ce probleme de lot au cele 8 sfertfinaliste din UEL și echipele probabile de joi

napoli fiorentina-1

VIDEO Higuain a marcat un gol superb pentru Napoli, dar reuşita nu a fost validată

captura gol nevalidat higuain

VIDEO Ziua în care Roberto Baggio a devenit un star. A marcat ca Maradona, la Maradona acasă

baggio maradona

VIDEO Fiorentina-Sampdoria 2-0. Cele două echipe au făcut rocada în clasament

fiore samp

VIDEO Salah, încă un gol de senzație pentru Fiorentina. A ajuns la cota 7

captura salah

Nu doar Juventus îl vrea pe colegul lui Tătăruşanu. Neto, urmărit de Real Madrid, Liverpool şi PSG

neto

Fiorentina vrea un portar de viitor din Italia, dar Tătă nu se teme de concurență

fiorentina tatarusanu

Tătăruşanu scapă de concurenţa cu Neto, dar nu e sigur de locul de titular. Fiorentina îl vrea pe Scuffet

scuffet

Presa din Cizmă scrie că Ianis Hagi va juca în Italia. Fiorentina va plăti un milion de euro în schimbul său

ianis hagi

VIDEO Udinese - Fiorentina 2-2. Toscanii se îndepărtează de zona Champions League

fiorentina udinese

Opt date despre cele mai bune opt echipe din UEL. Wolfsburg - Napoli, finala din ”sferturi”

uel draw

VIDEO Gafa sezonului în UEFA Europa League o scoate din competiție pe AS Roma. Repriză de coșmar

skorupski gafa

VIDEO Roma - Fiorentina 0-3. Violeții merg în sferturile UEL după un recital pe Olimpico

goluri fiorentina roma - fiorentina

VIDEO Fiorentina - Milan 2-1. Toscanii câştigă acasă în faţa rossonerilor după 10 ani

fiorentina

VIDEO Fiorentina - Roma 1-1. Seydou Keita a adus egalarea târziu și a amânat suspansul!

bucurie keita

VIDEO Lazio - Fiorentina 4-0. Klose a marcat o dublă şi a ajuns la 50 de goluri pentru biancocelesti

klose

Salah, cel mai eficient jucător din Serie A. Medie excelentă de goluri pentru egiptean

salah-1

VIDEO Juve şi-a încheiat recordul de invincibilitate acasă. Prima înfrângere după aproape 2 ani!

juventus fiorentina-1

VIDEO Juve - Fiorentina 1-2. Oaspeţii sunt la un pas de finala Cupei. Tătăruşanu, nici măcar rezervă

juventus

VIDEO Forma bună a lui Mario Gomez continuă. Al şaselea gol în ultimele 6 apariţii pentru Fiorentina

mario gomez

VIDEO Fiorentina - Tottenham 2-0. Italienii s-au calificat în optimi. Chiricheş, integralist

bucurie fiorentina2

VIDEO Tătărușanu a ieșit din antrenament, accidentat! Ce meciuri va rata portarul

TATARUSANU-AM

Scos din lot de Steaua, dorit în Serie A. Presa lituaniană scrie că Arlauskis va ajunge în Italia

arla-1

Tătăruşanu, desemnat omul meciului cu Tottenham. "E un portar de nivel înalt!" VIDEO cu paradele

captura tatarusanu paradej

Tottenham - Fiorentina 1-1. VIDEO cu golurile. Calificarea în optimi se decide în Italia

tottenham

FOTO Gardoș, vizită-surpriză în cantonamentul Fiorentinei. Ce i-a spus lui Tătărușanu

gardos chiriches

Tătăruşanu, incert pentru meciul cu Tottenham. Portarul acuză dureri la spate

tatarusanu-5

VIDEO Paradoxul Tătăruşanu. Fiorentina ia mai multe goluri, dar câştigă mai multe puncte

tatarusanu-3

VIDEO Un fost portar al Fiorentinei îl apără pe Tătăruşanu: "Oferă mai multe garanţii decât Neto"

tatarusanu-2

VIDEO Fiorentina - Atalanta 3-2. Tătăruşanu a greşit, dar a fost salvat. Toscanii, pe 4

captura tatarusanu greseala

OFICIAL! Cuadrado, noul jucător al lui Chelsea. A costat 35 de milioane de euro! Schurrle, la Wolfsburg

cuadrado salah schurrle

VIDEO Ciprian Tătărușanu, ghinionist. Şi-a trimis mingea în propria poartă, cu Genoa!

captura gol primit Tatarusanu

Ajuns rezerva lui Tătăruşanu la Fiorentina, Neto şi-a găsit echipă. Va semna cu Juve

neto-1

Chelsea îl oferă pe Salah și bani pentru transferul lui Cuadrado. Mourinho vrea și un jucător de la Șahtior

cuadrado-2

Tătărușanu este lăudat de noua sa rezervă: ”Este mai rece, dar mi se pare un portar foarte bun!”

antonio rosati

VIDEO Fiorentina - AS Roma 1-1. Remiza care o ajută pe Juventus. Torinezii au un avans de șapte puncte

fiorentina roma

Mourinho a pus ochii pe un jucător de la Fiorentina şi vrea să renunţe la Salah

mourinho 1

VIDEO Mario Gomez a marcat prima dublă după aproape un an şi jumătate, în Cupa Italiei

gomez

VIDEO Tătăruşanu, lăudat după prestaţia de la Verona: "L-a făcut uitat pe Neto"

tatarusanu

Tătăruşanu va rămâne titular de drept la Fiorentina. Ofertă din Anglia pentru Neto

neto

VIDEO Fiorentina a învins  pe Palermo grație unui gol fabulos marcat de Joaquin

captura sanchez joaquin

VIDEO Tătărușanu a luat două goluri în două minute, cu Palermo! Fiorentina a câștigat cu emoții

captura tatarusanu

VIDEO Pasqual a deschis scorul pentru Fiorentina în meciul cu Palermo, după o fază superbă

pasqual

Tătărușanu, titular și cu Palermo. Neto nu mai reprezintă o amenințare pentru român

tata-2

Concurență pentru Tătărușanu: Fiorentina s-a înțeles cu Rosati, de la Napoli

rosati

Rivali pentru Tătărușanu. Fiorentina discută cu alți doi portari în afară de Arlauskis

tata-3

Tătăruşanu a debutat în Serie A cu o înfrângere, dar a fost apreciat de fanii Fiorentinei