815 rezultate pentru eticheta

formula 1

Tot ce trebuie să știi despre MP al Azerbaijanului. Cursa e duminică, de la ora 15:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

formula 1 rusia

Barrichello a încercat să-l viziteze pe Schumacher: "Mi-au spus că nu am cu ce să-l ajut"

Schumacher, Barrichello și Montoya, în 2012

Tot ce trebuie să știi despre MP de Formula 1 al Chinei. Cursa e duminică dimineață, ÎN DIRECT la Digi Sport

f1

Video Circuit ieşit din comun pentru Marele Premiu de F1 al Chinei, transmis ÎN DIRECT la Digi Sport 1

ricciardo f1

Video Marele Circ se mută în China! Hamilton e favorit să recupereze terenul pierdut în faţa lui Vettel

vettel hamilton

Ferrari, amendată cu 50.000 de euro după accidentul de la boxe

Raikkonen

Video Mecanicul lovit de Raikkonen a suferit o accidentare gravă! Mesajul transmis de Ferrari

mecanic fractura

Video Imagini cu un puternic impact emoțional. Raikkonen i-a rupt piciorul unui mecanic

capt mecanic Ferrari

Live Video Vettel, pole-position în Marele Premiu al Bahrainului

kimi

Tot ce trebuie să știi despre Marele Premiu de Formula 1 al Bahrainului! Cursa e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport

formula 1

Lewis Hamilton caută revanșa în Bahrain după înfrângerea de la Melbourne

Hamilton ochelari Mercedes

Video Schimbări majore în Formula 1? Surprizele mari la care se gândesc organizatorii din Marele Circ

vettel

Reguli noi în Formula 1. Organizatorii vor să introducă o cursă de calificare

masini formula 1

Un nou scandal în Formula 1: "Nu mă lua cu chestii din astea". Totul a fost făcut public

Australian F1 Grand Prix

Scandal în Formula 1, după apariția unei "clone": "Nu ştiu cum fac, e magic"

colaj formula 1

Video Sebastian Vettel a câștigat Marele Premiu al Australiei! Ferrari, start în forță în 2018!

a

Video Hamilton și Vettel încep în forță sezonul de F1 și se distrează pe cinste. Dialog savuros și hohote de râs

Video Prima etapă, primul accident. Cum a început noul sezon de Formula 1, transmis în direct de Digi Sport

captura accident

Video Formula 1 se vede în continuare la Digi Sport!

formula1-1

Safety Car Mercedes nou F1

Lewis Hamilton va deveni cel mai bine plătit pilot din F1: "Alt om mai competitiv nu cunosc pe lumea asta"

Hamilton titlu 2017

”Marele Circ” nu va mai fi la fel Formula 1 va renunţa la animatoare!

Schimbare importantă în Formula 1, începând cu noul sezon competițional

animatoare formula 1

Mesaj emoţionant de ziua lui Michael Schumacher. "Continuă să lupţi"

schumacher poza

Video Bottas a câștigat MP al Emiratelor Arabe Unite. Imagini spectaculoase din finalul cursei

bottas

Tot ce trebuie să știi despre MP din Abu Dhabi. Ultima cursă a anului e ÎN DIRECT la Digi Sport

hamilton f1

Video Vettel a câștigat MP al Braziliei. Plecat de pe linia boxelor, Hamilton a terminat pe locul 4

poza f1 bun

Amenințări cu moartea și focuri de armă la Marele Premiu al Braziliei. Hamilton a fost șocat

Lewis Hamilton

Video Mercedes a dominat primele antrenamente din MP al Braziliei

mercedes

Hamilton a reacționat după ce numele lui a apărut în Paradise Papers. Avion privat și rulotă de lux, achiziționate fără TVA

collage-6

Amenințările sunt reale! Bernie Ecclestone confirmă: "Ferrari ar putea pleca din Formula 1"

ferrari f1

MP al Mexicului, şansa lui Lewis Hamilton de a câştiga matematic titlul în F1

hamilton-2

Video Hamilton a câștigat MP al Statelor Unite ale Americii și a făcut un pas important către al patrulea titlu mondial

poza hamilton

Usain Bolt va da startul în turul de încălzire al Marelui Premiu de Formula 1 al SUA

bolt

Tot ce trebuie să știi despre MP al Statelor Unite ale Americii. Cursa e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport

lewis-hamilton

Fiul lui Schumacher vrea să intre în circuitul de Formula 1

schumi-1

Video Hamilton, victorie în MP al Japoniei. Vettel a abandonat la Suzuka

hamilton 2

Video Vettel, cel mai rapid în prima zi de antrenamente ale Marelui Premiu al Japoniei

vettel ferrari

Video Hamilton a câștigat Marele Premiu de la Singapore

hamilton

Verstappen, cel mai rapid în ultimele antrenamente ale MP de la Singapore

Verstappen

Video Ricciardo, cel mai rapid în antrenamentele de la Singapore. Nou record al circuitului

ricciardo singapore

Tot ce trebuie să știi despre MP al statului Singapore. Cursa e ÎN DIRECT la Digi Sport 1, duminică, de la ora 15:00

hamilton-2

Video Hamilton a câștigat cursa de la Monza și e lider la general! Cum arată podiumul

F1 Monza

Mercedes, cea mai bună în antrenamentele de la Monza

Hamilton Monza

Tot ce trebuie să știi despre MP al Italiei. Cursa e ÎN DIRECT la Digi Sport 1, duminică, de la ora 15:00

hamilton

Video&Foto La 25 de ani de la prima victorie în F1 a lui Michael Schumacher, fiul său i-a condus maşina, la Spa

mick schumacher

Sebastian Vettel şi-a prelungit contractul cu Ferrari până în 2020

000 RT7Y2

Tot ce trebuie să știi despre Marele Premiu al Belgiei. Cursa e ÎN DIRECT la Digi Sport 1, duminică, de la 15:00!