O nouă performanţă fantastică reuşită de fiul lui Michael Schumacher

mick schumacher

"L-aş fi întrebat multe lucruri!" Regretul lui Sebastian Vettel în ceea ce îl priveşte pe Michael Schumacher

vettel

Video Lewis Hamilton a câștigat Marele Premiu de la Singapore, după o luptă la baionetă

deschidere F1

Veste uriaşă pentru fanii lui Michael Schumacher: "E doar o chestiune de timp"

F1 Grand Prix of Italy - Qualifying

F1

Surprize la antrenamentele MP de la Singapore. Cine au fost cei mai rapizi piloți

singapore

Tot ce trebuie să știi despre MP al statului Singapore. Cursa e duminică, la Digi Sport

colaj formula 1

Adio, Ferrari! Kimi Raikkonen rămâne în Formula 1, dar schimbă echipa

kimi raikkonen ferrari

Fanii lui Schumacher, copleșiți de emoție. Mesajul publicat pe contul oficial al legendei din F1

Michael Schumacher

Foto Weekend plin pentru Călin Popescu Tăriceanu. A fost la Monza şi s-a pozat cu un fost campion de F1

tariceanu stewart

Alonso, criticat dur după "duelul" cu Magnussen: "Se crede Dumnezeu!"

fernando alonso magnussen f1

Video Vettel a dominat a doua sesiune de antrenamente din MP al Italiei. Cursa e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport

vettel

Tot ce trebuie să știi despre MP de Formula 1 al Italiei. Cursa e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport

F1 Marele Premiu al Italiei

Scandal de nepotism în F1. Hamilton iese la atac: "E complet greșit!"

lewis hamilton

Foto Emoționant. Gestul superb făcut de Ferrari după tragedia de la Genova

formula 1 nei nostri cuori

Bottas şi Hulkenberg vor pleca ultimii în Marele Premiu al Belgiei. Rezultatul primelor antrenamente

Valtteri Bottas

Tot ce trebuie să știi despre MP de Formula 1 al Belgiei. Cursa e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport

Hamilton final Ungaria

Fernando Alonso se retrage din Formula 1. Când a luat decizia

Fernando Alonso

"Aici e, să zicem, sufrageria tatălui meu!" Fiului lui Michael Schumacher, declarație emoționantă

Fiul lui Michael Schumacher a obţinut prima victorie din carieră pe acelaşi circuit unde tatăl său câştiga prima cursă în F1

Vettel, cel mai rapid în ultimele antrenamente libere din Ungaria

vettel

Daniel Ricciardo a dominat prima sesiune de antrenamente libere al MP al Ungariei

ricciardo

Tot ce trebuie să știi despre Marele Premiu al Ungariei. Antrenamentele, calificările și cursa sunt la Digi Sport

Primul Mare Premiu de Formula 1 de la Miami nu va mai avea loc în 2019

F1 Spania

"Miracolele există cu adevărat!" Hamilton, reacție superbă ce a câștigat MP al Germaniei, deși a plecat de pe 14

F1 Grand Prix of Germany

Tot ce trebuie să știi despre Marele Premiu de Formula 1 al Germaniei! Cursa e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport

vettel hamilton

Un reputat medic explică ce se întâmplă cu Schumacher: "Timpul este împotriva noastră"

schumacher poza

Video Sebastian Vettel a câștigat MP al Marii Britanii și a oprit supremația lui Hamilton, care a terminat pe doi

F1 Grand Prix of Great Britain

Tot ce trebuie să știi despre Marele Premiu al Marii Britanii. Cursa e ÎN DIRECT la Digi Sport 1, duminică, ora 16:00

F1 Marea Britanie

Demisie în plin sezon în Formula 1: "E nevoie de o mare schimbare din interior"

Video Verstappen a câștigat MP al Austriei! Hamilton și Bottas au abandonat! Cursă cu multe surprize

verstappen

Vettel, penalizat cu trei locuri pe grila de start în MP al Austriei. Cursa e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport

vettel

Video Hamilton a dominat primele două sesiuni de antrenamente pentru MP al Austriei. Cursa e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport

hamilton

Hamilton vrea să prelungească supremația Mercedes în Austria. Cel mai rapid în prima sesiune de antrenamente

Lewis Hamilton F1 MP Austria

Tot ce trebuie să știi despre Marele Premiu al Austriei. Cursa e azi, de la ora 16:00, la Digi Sport 1

colaj austria

Hamilton a dominat primele două sesiuni de antrenamente de la Castellet. MP al Franței e ÎN DIRECT la Digi Sport

F1 Grand Prix of Singapore

McLaren vrea un pilot al lui Red Bull. Contract de 17 milioane de euro pe an propus de britanici

Ricciardo

Tot ce trebuie să știi despre Marele Premiu al Franței. Cursa e duminică, ora 17:00, la Digi Sport 1

colaj formula 1 franta

Video Gafa anului în Formula 1: supermodelul Winnie Harlow a anunţat finalul cursei cu un tur mai devreme

formula 1

Video Sebastian Vettel a câştigat marele Premiu al Canadei. Bottas şi Verstappen au completat podiumul

Vettel

Tot ce trebuie să știi despre Marele Premiu al Canadei. Cursa e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport!

F1 Grand Prix of China

Video Ricciardo a câștigat pentru prima dată în carieră MP al Principatului Monaco, urmat de Vettel și Hamilton

Ricciardo

Video "Poate, dacă devenim mai apropiați". Discuția dintre Hamilton și Vettel a stârnit zâmbete la conferință

Tot ce trebuie să știi despre Marele Premiu al Principatului Monaco. Cursa este ÎN DIRECT la Digi Sport!

F1 Monaco avancronica

Piloții Mercedes au dominat prima sesiune de antrenamente libere pentru Marele Premiu al Spaniei

f1 mercedes

Acord de principiu pentru un nou Mare Premiu de Formula 1 începând din 2019

Tot ce trebuie să știi despre Marele Premiu al Spaniei. Cursa e azi, la Digi Sport 2 (16:00)

Video Ricciardo a fost cel mai rapid pilot în prima zi de antrenamente de la Baku. Cursa e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport

ricciardo

Video Nume noi în Formula 1, din 2021. Două nume de legendă sunt gata să facă un pas în față

Tot ce trebuie să știi despre MP al Azerbaijanului. Cursa e duminică, de la ora 15:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1