21 rezultate pentru eticheta

halep garcia

Franța - România Fed Cup | L'Equipe: ”Simona Halep, programată să nu cedeze”

simona halep l equipe

Franța – România Fed Cup | Caroline Garcia a fost impresionată de galeria românilor în meciul cu Simona Halep

fani romani

Video Franța - România Fed Cup | Două puncte superbe ale Simonei Halep, care a salvat două mingi de set la 5-6

Halep

Francezii tremură, înainte de semifinala cu România! Să avem atât de mult noroc? Ce a apărut în L'Equipe

Garcia a analizat jocul Simonei Halep. La ce concluzie a ajuns numărul 6 WTA

Simona Halep

Halep, Rogers Cup | Caroline Garcia, următoarea adversară a Simonei. Ce spune despre meciul cu franţuzoaica

Rogers Cup Montreal - Day 4

Decizie dură: exclusă din Fed Cup: "Să înveţe de la Simona Halep!"

HALEP - SHARAPOVA WTA ROMA / Simona: "O să încerc să câştig cu armele mele"

halep nou

Video Aşa joacă Simona când e în stare de graţie: perfect! Ce a reuşit pe finalul primului set

halep garcia bun

Video Halep - Garcia 6-2, 6-3. Simona rămâne lider mondial şi o va întâlni pe Sharapova în semifinale la Roma

Halep pumn Roma1

Video Exclusiv "Mă aştept la o mare bătălie!". Caroline Garcia a prefaţat duelul cu Simona Halep

Simona Halep o va întâlni pe Caroline Garcia, în sferturi la Roma. Bilanţul "directelor"

captura garcia 2

Halep, după demonstrația de forță cu Garcia: ”Am jucat cel mai bun tenis al meu”. Principala armă a Simonei

declaratiii simona

Video Simona a câștigat punctul partidei cu Garcia! Passing shot de excepție după un schimb de 19 lovituri

captura halep game 4

Caroline Garcia se teme de meciul cu Simona Halep. "E cel mai greu start pentru mine"

halep garcia-5

Halep a vorbit despre problemele fizice avute şi a recunoscut superioritatea adversarei

Video Halep a pierdut finala cu Garcia, dar a reușit cele mai frumoase puncte ale finalei de la Beijing

Halep finala

Video Game incredibil în finala de la Beijing! Halep a ratat 9 mingi de break în 14 minute

ha1

Video Halep, la o victorie de numărul unu mondial! Svitolina a pierdut după un meci incredibil contra Carolinei Garcia

collage h

Victorie mare, după o zi de coşmar! Halep: "Am aşteptat 7 ore, dar m-am pregătit bine mental"

halep bun

VIDEO Victorie mare pentru Simona. Într-un picior în setul doi, Halep a revenit superb