20 rezultate pentru eticheta

halep live

"Sunt încrezătoare la primire!". Statistică impresionantă: Halep a devenit un coșmar pentru adversare, la retur

halep simona

Video HALEP - TSURENKO 6-4, 6-1. Simona, în semifinale la Cincinnati după o prestație entuziasmantă. Prima reacție

Western & Southern Open - Day 7

Halep și-a aflat tabloul de la New Haven. Pentru prima oară în istoria turneului asistăm la un asemenea lucru

Simona Halep

Video HALEP CINCINNATI | HALEP - BARTY 7-5, 6-4. Victorie importantă a Simonei, pentru calificarea în sferturi la Cincinnati

Halep - Barty Cincinnati 2018

Halep Cincinnati | 5 minute pentru calificare. Simona s-a impus cu 4-6, 6-3, 6-3 în fața lui Tomljanovic

halep

Video Halep - Stephens 7-6, 3-6, 6-4. Simona a câștigat trofeul, după un meci pur și simplu extraordinar!

Halep Stephens

Halep - Kerber 6-7, 6-3, 6-2. Simona e în semifinale la Roland Garros, după o revenire splendidă

2018 French Open - Day Eleven

Halep Roland Garros // Halep - Riske 2-6, 6-1, 6-1. Revenire senzaţională a Simonei, care e în turul 2 la Paris

Simona Halep bun

Video Halep - Svitolina 0-6, 4-6. Simona a pierdut a doua finală la rând la Roma, în faţa aceleiaşi adversare

Simona Halep meci

Halep - Vandeweghe, în sferturi la Stuttgart. Meciul va fi ÎN DIRECT la Digi Sport

collage halep coco

Video Halep-Osaka 3-6, 0-6. Simona a fost spulberată în semifinale la Indian Wells! Cea mai dură înfrângere

halep infarngere

I s-a pus "cea mai stupidă întrebare a anului". Răspunsul dat de adversara Simonei

halep osaka

Avantaj important pentru Simona? Vremea va fi de partea numărului unu mondial, în semifinalele Indian Wells

simona halep

Video Succes fantastic! Simona Halep e în semifinale la Indian Wells, după un meci foarte dificil

halep indian wells nou si bun

Video SIMONA HALEP - QIANG WANG 7-5, 6-1. Numărul 1 WTA este în sferturi la Indian Wells

halep victorie

Video Halep - Sevastova 6-4, 6-3. Calificare la pas în sferturi la Doha. Reacţie de campioană în setul 2

Video Halep-Pliskova 6-3, 6-2. Simona, la cea mai bună performanță a carierei la Australian Open