94 rezultate pentru eticheta

handbal liga campionilor

Video Vipers - Rapid 35-30. Tripla câștigătoare a Ligii Campionilor și-a luat revanșa

HANDBAL FEMININ:RAPID BUCURESTI-VIPERS KRISTIANSAND, LIGA CAMPIONILOR SFERTURI DE FINALA (30.04.2023)

Video Debrecen - CSM București, scor 23-30. ”Tigroaicele” se apropie la doar un punct de principala rivală

HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-GYOR AUDI ETO KC, LIGA CAMPIONILOR (23.09.2023)

CSKA Moscova, eliminată din Liga Campionilor. CSM București, calificată în sferturi, la ”masa verde”. Și Minaur profită

HANDBAL FEMININ:RAPID BUCURESTI-CSM BUCURESTI, LIGA FLORILOR (24.02.2022)

Video Barcelona și Aalborg se vor înfrunta în finala Ligii Campionilor la handbal

Aalborg Handbold v Paris Saint-Germain - EHF Champions League FINAL4 Semi-Final

Ce decizie a luat primarul Nicușor Dan în privința CSM București: "I-am explicat că este nevoie de suport și susținere"

Local election, Bucharest, Romania - 27 Sep 2020

Încredere la cote maxime la CSM București înaintea meciului cu CSKA Moscova: "Ne dorim să fim cei mai buni din Europa"

Cristina Neagu, într-un meci CSM București - Vipers / Foto: Sport Pictures

"Nivelul de stres crește foarte mult!" Adi Vasile prefațează meciul CSM - CSKA Moscova, sâmbătă (Digi Sport 1, 17:00)

HANDBAL FEMININ:SCM RAMNICU VALCEA-CSM BUCURESTI, LIGA FLORILOR (13.03.2021)

Video Rm. Vâlcea - CSM București 24-33, în primul duel românesc din istoria Champions League. Returul optimilor e pe 13 martie

HANDBAL FEMININ:SCM RAMNICU VALCEA-CSM BUCURESTI, LIGA CAMPIONILOR (6.03.2021)

Video Odense - SCM Râmnicu Vâlcea 25-26 | Victorie perfectă a vâlcencelor, care mențin șanse de calificare în Liga Campionilor

valcea

"Sunt puține secrete". Adi Vasile a prefațat meciul CSM București - Vipers, transmis ÎN DIRECT, sâmbătă, de Digi Sport 1

barbosa 3

Video CSM București - Metz 31-26. Victorie mare pentru echipa lui Adi Vasile, în primul meci din grupele Ligii Campionilor

Untitled

CSM București, acceptată direct în grupele Champions League, deși a pierdut titlul. Cum a fost posibil

HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-METZ, LIGA CAMPIONILOR (5.04.2019)

S-au stabilit semifinalele Ligii Campionilor. Cu cine ar fi jucat CSM dacă trecea de Metz

gyor campioana

Video Victorii pentru favoritele Gyor și Rostov, în turul sferturilor Ligii Campionilor

gyor

Video CSM București - Metz | "Tigroaicele" nu renunță la luptă: "Mai avem o șansă"

Video Kristiansand - Gyor 26-33. Maghiarele au terminat neînvinse grupa principală

gyor

Video Gyor, victorie la 20 de goluri diferență, în Liga Campionilor

gyor

Video Ferencvaros - Bietigheim 33-30. Momente de panică pentru portarul Salamakha

ferencvaros

Video Victorii pentru Pick Szeged și PSG, în Liga Campionilor la handbal masculin

psg hanbaL

Ademar Leon - Dinamo 31-28. Prima înfrângere pentru bucureșteni în grupele Ligii Campionilor

dinamo handbal

Video SCM Craiova a ratat dramatic calificarea în grupele Ligii Campionilor. Oltencele n-au marcat în ultimele 11 minute

craiova

Video PSG, bronz în Liga Campionilor. Fază antologică în meciul transmis ÎN DIRECT de Digi Sport

handbal psg

Video Exclusiv "Nu am jucat pentru finala mare". Handbalistele de la CSM se consolează cu bronzul în Champions League

captura curea

Cristina Neagu, aleasă în echipa sezonului din Liga Campionilor. Gyor are două jucătoare și antrenorul

Cristina Neagu

Video "Tigroaicele" de la CSM, campioane și la poze. "A fost un moment de relaxare pentru fiecare"

colaj handbal

Video Metz - CSM Bucureşti 27-20. Campioana României a avut emoții neașteptate, dar s-a calificat în Final Four

csm calificare

13 goluri nu sunt de ajuns pentru Per Johansson: "Mergem să batem și la retur!"

HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-METZ HANDBALL, LAGA CAMPIONILOR (6.04.2018)

Video Fantezie și aplauze la scenă deschisă! Faza meciului la CSM București - Metz, o execuție rară în handbal

colaj csm metz

Video Rostov Don - CSM Bucureşti 25-24. "Tigroaicele" au condus şi la 4 goluri, dar termină grupa principală pe locul 3

captura rostov csm

Video Gyor a ajuns la București, pentru marele meci cu CSM. Ambros Martin, din nou adversar: "Îi respect pe fani"

ambros martin gyor

Video A fost ziua derby-urilor în Liga Campionilor. Victorie pentru PSG, doar remiză pentru Barcelona

psg handbal

Video CSM Bucureşti - Nykobing 39-26. Spectacol total și calificare în grupele principale din Liga Campionilor

CSM Nykobing

Video Dinamo, învinsă fără drept de apel în Liga Campionilor. Elverum s-a impus la 8 goluri diferență

handbal dinamo

Video Vardar - Ferencvaros 34-31. Finalista sezonului trecut a debutat cu dreptul în Liga Campionilor

vardar

Video Flensburg - PSG 33-29, în cel mai spectaculos meci al etapei a treia din Liga Campionilor

handbal flensburg

Video Buducnost - Gyor 20-26. Unguroaicele sunt din nou în finala Ligii! Șansă ratată pentru Cristina Neagu

neagu

Video Kielce - Montpellier 26-28. Deținătoarea trofeului Champions League, eliminată încă din optimi

kielce montpellier

Video CSM București e în fața "finalei" dinaintea sferturilor, după surpriza din Ungaria

csm bucuresti-1

Video Buducnost - Ferencvaros 25-33. Cristina Neagu a marcat doar 3 goluri

cristina neagu-1

Video Lecuşanu pariază pe CSM în Liga Campionilor: "De ce să nu ridice din nou trofeul?"

csm trofeu

Video Flensburg - Kiel 25-26. A treia victorie pentru oaspeți în grupa A din Liga Campionilor

CSM e gata pentru duelul cu Midtjylland: "Nu avem emoţii, experienţa este de partea noastră"

handbal csm

Kadetten - Flensburg 26 - 29. A treia victorie în șase meciuri pentru formația germană

flensburg handbal

Video Midtjylland - Rostov 25-23. Rusoaicele rămân cu două puncte în grupa lui CSM Bucureşti

midtjylland rostov

Video Egalul cu Holstebro, mulţumitor pentru dinamovişti

Antrenorul CSM-ului a glumit înainte de Final Four: "Le-am spus că sunt perfect, dacă vor locul 4"

kim rasmussen csm bucuresti

Video Cele mai frumoase faze de până acum în Liga Campionilor. Cristina Neagu, în prim-plan

handbal spectacol liga campionilor

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Dinamo - Magdeburg 33-34. Prima înfrângere pentru bucureșteni în grupa A din Cupa EHF

dinamo magdeburg handbal

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Reuşite memorabile în competiţia stelelor la handbal masculin

captura handbal

VIDEO Kadetten - Metalurg 27-17. Situație complicată în grupa din care face parte și HCM Baia Mare

handbal kadet

VIDEO Victorii pentru Rhein Neckar Lowen și Pick Szeged în grupa B din Liga Campionilor