577 rezultate pentru eticheta

handbal

Naționala feminină sub 19 ani s-a calificat la turneul final al Campionatului European

romania under19

Naționala feminiă U19 a câștigat meciul de debut în grupa de calificare pentru CE de handbal din Spania

baziliu romania handbal

Vali Ghionea, nominalizat pentru echipa All Star din Liga Campionilor

vali ghionea

HCM Constanţa riscă să se desfiinţeze din cauza lipsei finanţării

hcm constanta

Reacția oficială a campioanei HCM după ce a refuzat să joace finala mică a Cupei

hcm constanta handbal

VIDEO Steaua - Dinamo 22-30. Victorie facilă pentru alb-roșii în unicul derby de la handbal

handbal steaua dinamo

VIDEO HCM Constanţa - Tvis Holstebro 34-34, în Cupa EHF

captura handbal hcm

VIDEO Dinamo - HC Vaslui 27-26. ”Sunt mulțumit de victorie, dar nu și de joc”

handbal dinamo

VIDEO Wisla – Vardar 32-26. Ghionea și Racoțea, aproape de sferturile Ligii Campionilor

captura vali ghionea bun

VIDEO Gol senzaţional marcat de Torstenson. Execuţie rar întâlnită în handbalul feminin

captura Torstenson

VIDEO CSM București - HCM Baia Mare 29-23. Gazdele au relansat lupta pentru titlu

bucurie CSM Bucuresti

VIDEO HCM Baia Mare - Corona 25-21. Brașovencele au avut 10 minute de coșmar și campioana s-a răzbunat

captura handbal hcm brasov

VIDEO Zi nefastă pentru echipele feminine româneşti în cupele europene la handbal

corona brasov

VIDEO HC Zalău - U Cluj 32-26. Elevele lui Tadici au ajuns la 9 victorii în Liga Națională

George-Parvan

Se cunosc sferturile CM de handbal masculin! Polonia a produs surpriza cu Suedia

qatar spania campionatul mondial

VIDEO CSM Bucureşti - HC Zalău 28-20. Gazdele au urcat pe locul 2 în clasament

captura handbal csm

Cristina Neagu, a doua cea mai bună handbalistă din lume în 2014. Doar Loke a strâns mai multe puncte

cristina neagu

VIDEO Cel mai bun antrenor de handbal din lume e fan România: ”Abia aștept să reveniți la turneele finale!”

captura antrenor kiel

Paula Ungureanu şi Cristina Neagu, nominalizate între cele mai bune handbaliste în 2014

neagu ungureanu

Paula Ungureanu, îngerul păzitor al României la CE, face bilanțul: "Ne-a lipsit în totalitate norocul"

paul ungureanu handbal

România va întâlni Ungaria, Spania şi Polonia. Programul Grupei principale 1, la CE

romania handbal-2

Nuiaua și bagheta

VIDEO MOL Pick Szeged - Tauron Kielce 26-27. Golul victoriei, înscris cu două secunde înainte de final

captura handbal szeged

Neagu e în mare formă: 10 goluri în ultimul meci! Cristina e pe 2 în topul golgheterilor din Champions League

VIDEO Derby la handbal! Dinamo - Steaua, ora 18:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

captura derby handbal

VIDEO Minaur Baia Mare - Potaissa Turda 34-37. Gazdele au ratat șansa de a urca pe primul loc

captura handbal minau

VIDEO Ştiinţa Bacău - HCM Constanţa 22-24. Oaspeții, pe primul loc în clasament

captura handbal hcm-1

VIDEO MKS Lublin - Larvik 23-28. Echipa poloneză, la a doua înfrângere, după cea cu Baia Mare

HANDBAL LARVIK

VIDEO HCM Constanța - "Poli" Timișoara 24-28. Nou pas greșit pentru campioni

captura hcm

VIDEO HC Dunărea Călărași - HCM Baia Mare 26-23. Echipa lui Omer a urcat pe podium după victoria cu liderul!

handbal calarasi 1

Talant Duyshebaev, noul selecţioner al naţionalei masculine a Ungariei

talant duyshebaev

VIDEO Energia Târgu Jiu-Poli Timișoara 28-31. A treia victoria a sezonului

handbal energiea

VIDEO U Cluj - Mureşul Tg. Mureş 32-24. Prima victorie din acest sezon a fetelor lui Senocico

captura baschet cluj

Scor nemaiîntâlnit pe un teren de handbal! Japonia a învins cu 79-0!

japan maldives handball

VIDEO HCM Baia Mare a învins la 20 de goluri în deplasarea de la Tg. Mureş

handbal mures

VIDEO HC Zalău - CSM București 19-26. Început cu dreptul pentru noua echipă a CSM-ului

VIDEO U Cluj - HCM Roman 29-29. Florentin Pera: ”Am pierdut două puncte”

handbal cluj

Handbaliștii Stelei și-au propus un obiectiv îndrăzneț: locurile 4-6 în noul sezon

time out steaua - dinamo

VIDEO Victorii pentru HC Vaslui și Știința Bacău la Cupa Municipiului Bacău

captura handbaL vaslui

VIDEO HCM Roman-Corona Brașov 26-29. Înfrângere înaintea Supercupei

captura handbal roman

VIDEO Campioanele și-au dezvăluit visele și planurile de viitor la Digi Sport!

captura handbal-1

VIDEO Dinamo vrea titlul la handbal şi a adus jucători de la Hannover şi PSG

gustav rydergaard

România, în grupă cu Italia şi Kosovo, în primul tur preliminar al CE de handbal masculin din 2018

handbal bacau

România-Finlanda 32-30, în preliminariile Campionatului European de handbal 2016