9 rezultate pentru eticheta

iasi botosani

Lovitură pentru Stoican. Un jucător de bază i-a plecat, ca să joace în play-off-ul Europa League

Flavius Stoican

Ieșenii visează la play-off după victoria cu FC Botoșani. "Plecam cu cele mai mici șanse"

FOTBAL:CSM IASI-FC BOTOSANI, LIGA 1 BETANO (12.02.2018)

"La asta visez de când mi-am prelungit contractul! E un moment unic". Cristea duce Iaşiul pe loc de play-off

andrei cristea

Video Ratarea anului în Liga 1! Reacția lui Stoican după ocazia pe care nu o va uita niciodată

Iasi ratare

Video CSM Poli Iași - FC Botoșani 2-1. Două ocazii uriașe ratate de Golofca în minutele 89 și 90!

c golofca

Video Miron și Golofca, eliminați în al doilea joc consecutiv. Doi ieșeni au luat roșu intenționat

hategan acorda cartonas rosu in botosani iasi

Video Fază inedită la Iaşi: portarul Grahovac a încercat să egaleze din acţiune, în prelungiri

Grahov poza

VIDEO Scandal la finalul partidei de la Botoșani, cu Leo Grozavu în prim-plan: "I-a dat o palmă"