214 rezultate pentru eticheta

islanda

Probleme pentru Mirel Rădoi înaintea meciului cu Islanda! Doi jucători au fost scoși din lot

mirel-radoi2

”Nu mai e un adversar facil!” Gică Popescu le-a transmis un mesaj tricolorilor înaintea duelului cu Islanda

gica popescu

Video Exclusiv Viorel Moldovan, dezamăgit de echipa națională: "Indiferență totală! M-am resemnat"

viorel moldovan digi

Suporterii islandezi pregătesc un protest la meciul cu România, după scandalul de agresiune sexuală

Iceland v England, UEFA Nations League - 05 Sep 2020

Răspunsul lui Mirel Rădoi, după ce a fost criticat pentru selecția făcută la naționala României

radoi2

Pleacă Rădoi de la națională dacă România va pierde cu Islanda? Selecționerul a răspuns imediat

radoi

Cum a reacționat Răzvan Marin când a văzut că este unul dintre veteranii naționalei României, la doar 25 de ani

Soccer : UEFA European Championship 2020 qualifying round : Spain 5-0 Romania

Mirel Rădoi nu concepe o înfrângere în Islanda: "Am rămas acasă la European, vrem să mergem la Mondial!"

FOTBAL:ANTRENAMENT ROMANIA INAINTEA MECIULUI CU IRLANDA DE NORD, LIGA NATIUNILOR (3.09.2020)

Scandal în Islanda, înaintea meciului cu România! Selecționerul, sincer: ”Nicio echipă din istorie n-a trăit așa presiune”

Arnar Vidarsson, selecționerul Islandei / Foto: Profimedia

Compartimentul ofensiv al României, spulberat de o legendă: ”Toți cer mingea! Jocul puturosului”

profimedia-0562931151

2Y6A9054-copy

Scandal de proporții în Islanda, înaintea meciului cu România. Un jucător din națională, acuzat de agresiune sexuală

profimedia-0562143295

Surpriză de proporții! Macedonia de Nord a învins Germania la Duisburg. Cum arată clasamentul grupei României

profimedia-0602608509

Foto Ce au făcut jucătorii Germaniei înaintea meciului cu Islanda: "Noi înşine am scris literele pe tricouri"

profimedia-0601267184

Germania s-a distrat cu Islanda înaintea meciului cu România. În minutul 7 era 2-0

profimedia-0601257030

"Ce revanșă cu Islanda? Trebuia să-i batem atunci!" Analiza grupei României din preliminariile CM 2022

profimedia-0562143044

Ilie Dumitrescu a analizat la sânge grupa României din preliminariile CM 2022: "Va fi diferit scenariul"

ilie

Cine a pus la colţ România la Reykjavik. Contraperformanță rară pentru Islanda

Ari Skulason, fundașul Islandei, după înfrângerea, 0-4, cu Anglia / Foto: Getty Images

România, El Salvador și Canada, singurele echipe învinse de Islanda în 2020. Statistică tristă pentru tricolori

O atitudine altfel. Mesajul războinic al islandezilor după ratarea Euro

Iceland v Latvia - UEFA EURO 2016 Qualifier

"Ne-am dus în iad". Reacția islandezilor, după ce Ungaria le-a interzis în ultimele minute calificarea la EURO 2020

profimedia-0568680590

Exclusiv Călătoria ca prin urechile acului a unui antrenor român pe Lacul Baikal. "Am dormit în cort la -30 grade Celsius"

Robert Bentia Lacul Baikal cort

"E crunt să vezi la televizor un astfel de meci". Reacția lui Vlad Chiricheș, după ce a ratat jocurile naționalei

Vlad Chiricheș, căpitanul echipei naționale / Foto: Sport Pictures

Exclusiv Reforma care a schimbat fața Islandei. Românul antrenor și IT-ist în Rejkjavik: "Statul dă 305 de euro pe an unui copil ca să facă sport"

Robert Bentia Islanda

Video Exclusiv Ilie Dumitrescu și Gabi Balint au “pariat” diferit. Cine câștigă finala barajului: “O să vedeți”

digi sport special

Exclusiv "Cine crede că acel meci a fost un nou început, se înșală". Anghel Iordănescu, verdict dur după Islanda - România 2-1

MzRhNjM5MTJkMzBjNGNkMWQwODQ2MWY4MzM4MDk0Yw==.thumb

Exclusiv "Să spunem lucrurilor pe nume". Camora, scos vinovat pentru eșecul României cu Islanda: "Aici nu e ca la echipa de club"

camora

Exclusiv "Rădoi s-a inspirat de la FCSB". Anghel Iordănescu a comentat alegerile selecționerului la meciul Islanda - România

Mirel Rădoi, în meciul Austria - România / Foto: Profimedia

Video Sistemul RO-ALERT a sunat în direct la Liga Digi Sport: "M-am speriat de data asta"

liga digi

Răspunsul tranşant al lui Mirel Rădoi, când a fost întrebat despre faza în care tricolorii au cerut al doilea penalty

FOTBAL:ROMANIA-IRLANDA DE NORD, LIGA NATIUNILOR (4.09.2020)

Ce declaraţii au dat islandezii după victoria în faţa României

profimedia-0556673237

Ungurii au început deja războiul psihologic cu Islanda. Ce declară omul meciului cu Bulgaria și când are loc finala pentru Euro

Hungary v Uruguay - International Friendly

Verdict dureros pentru "tricolorii" lui Mirel Rădoi. Ce scrie site-ul UEFA după Islanda - România 2-1

Exclusiv Islanda - România 2-1 | "Nicio șansă!" Prestația "tricolorilor", sub lupa specialistului: "Cine să aducă plus? Camora?"

ilie dumitrescu

Ce scrie presa din Islanda după victoria în fața României: "Ei au șutat numai din penalty"

profimedia-0562141898

Exclusiv Islanda - România 2-1 | Reacția FRF după ratarea calificării la Euro: "N-ai nicio șansă"

Exclusiv Adrian Porumboiu a dat verdictul pentru faza la care tricolorii au cerut al doilea penalty

profimedia-0562130742

Exclusiv Prima reacție după ce România a ratat prezența la Euro 2020

România

3

Islanda - România | Mirel Rădoi a luat o decizie radicală la pauză, la scorul de 0-2

radoi selectioner

Video Exclusiv Islanda - România 2-0 la pauză. Analiza lui Ilie Dumitrescu după un start dezastruos

ilie

Bătăi de cap pentru selecționer! Mirel Rădoi a pierdut un titular în ultimul moment

mirel

Surprize în primul 11 ales de Mirel Rădoi! Echipa României în meciul crucial din Islanda

FOTBAL:AUSTRIA-ROMANIA, LIGA NATIUNILOR (7.09.2020)

Video Exclusiv Islanda - România | Cum putem învinge: "Așa jucam noi când eram mici" / "E o ușoară inconștiență"

tricouri romania

Mirel Rădoi "se ia la trântă" cu vikingii islandezi: "Trebuie să recunoaștem că se poate juca și 120 de minute"

Mirel Rădoi, selecționerul României / Foto: Sport Pictures

Anunțul zilei vine din Islanda. Se știu rezultatele testelor COVID-19 pentru "tricolori", după probele luate chiar pe aeroport

”Tricolorii” au ajuns în Islanda / Foto: Frf.ro

Islanda - România | "Eroii" de la Euro 2016, sub lupa lui Mirel Rădoi: "Am revăzut de foarte multe ori acel meci"

France v Iceland - Quarter Final: UEFA Euro 2016

Ce surpriză! Tamaș era pe lista lui Rădoi înainte de accidentare, chiar dacă joacă în Liga 2

FOTBAL:ROMANIA-SERBIA, LIGA NATIUNILOR (14.10.2018)

Video Exclusiv Alibec, Pușcaș, Ianis Hagi și Mitriță titulari împreună? Cum ar putea arăta varianta surpriză a României în Islanda

FOTBAL:ROMANIA-SPANIA, PRELIMINARIILE CE 2020 (5.09.2019)

Video Ce surpriză! Un fan al naționalei, sunat chiar de Denis Alibec: "Chiar nu mă așteptam". Mesajul emoționant