VIDEO Oțelul - Steaua 1-1. Al patrulea egal la rând pentru campioană în Liga 1

bucurie gol steaua

Amendă pentru "Șepcile Roșii", după incidentele de la meciul cu FC Brașov

fani U Cluj

Universitatea Cluj - FC Brașov 2-0. Lemnaru și Kovacs au semnat a treia victorie

valentin lemnaru universitatea cluj

VIDEO ACS Poli - Astra 1-2. Giurgiuvenii au 35 de puncte și rămân lideri în Liga 1!

bucurie gol Cristescu-2

VIDEO Vaslui-Concordia 0-0. Neputincioși în superioritate, contra echipei lui Chirilă

vaslui - chiajna

Mișcări de trupe pe axa CFR - Steaua - Sampdoria. Batin, la Steaua încă din iarnă?

batin cfr

Dinamo vrea să se despartă de 3 titulari și cere pe ei 2,5 milioane de euro

dinamo jucatori

Atacanții lui Dinamo, luați la țintă de Sabău: "N-au nici valoare și nici tupeu"

sabau

Noiembrie, luna de vacanță a Stelei. 17 zile de pauză și doar două meciuri jucate

lienen otelul

VIDEO Barcelona e dependentă de Messi. "Este Dumnezeul nostru"

valdes messi

Paul Anton, mijlocașul dorit de Steaua, se apără mai bine decât Bourceanu și Pintilii

paul anton

Cadu rămâne la CFR și din iarnă. Grigoraș: "Nu se pune problema să fie îndepărtat"

cadu cfr

VIDEO& FC Vaslui - Petrolul 1-1. Antal și Dore au marcat golurile unui egal care nu mulțumește pe nimeni

vaslui petrolul

Grigoraș suferă de complexul "Dinamo". N-a mai câștigat cu roş-albii de 6 ani

grigoras-3

"U" Cluj are un nou președinte. Vlad Munteanu a semnat cu "șepcile roșii"

vlad munteanu

Dinamoviștii au promisă o primă de 40.000 de euro pentru o victorie în Gruia

dinamo

Stoican l-a descoperit pe noul Chiricheș. Joacă la Dinamo II și are 17 ani

stoican dinamo

Ionel Dănciulescu a acceptat propunerea lui Negoiță. Va fi director sportiv la Dinamo

negoita danciu gol

CFR vrea să-și întărească flancul drept al defensivei. Ținta e un fost rapidist

cretu cfr

Paszkany nu plătește prime până când CFR Cluj nu urcă pe podium în Liga 1

paszkany grigoras

Dănciulescu rupe tăcerea: "Nu-mi convine situația asta! Locul meu e pe teren"

danciulescu

Steliștii, atacați din toate părțile: "Nu știu dacă Tatu e fotbalist sau e mascota CM"

tatu steaua

VIDEO Oțelul - Botoșani 2-1. Conduși la pauză, gălățenii au fost salvați de Henrique

gol otelu

Petrolul Ploiești - ACS Poli Timișoara 0-0. Dore a ratat un penalty!

petrolul acs

VIDEO "U" Cluj - Viitorul 3-1. Victorie pe teren propriu după 6 luni pentru ardeleni

victorie u cluj lemnaru

Gino Iorgulescu nu vrea bani de la LPF: "Donez salariul dacă ajung președinte"

iorgulescu gino

Steaua lui Reghe are o medie de peste două goluri marcate pe meci în Liga 1

steaua lu reghe

Petre Grigoraș are absențe importante în lot înaintea partidei de la Chiajna

grigoras

VIDEO Ceahlăul-Săgeata 2-1. Constantinescu și Chitoșcă au adus victoria gazdelor

bucurie gol Ceahlaul

Steaua are și minusuri: a dat un singur gol din lovitură liberă în ultimii 3 ani

steaua-jucatori

Crăciunescu rămâne ferm: "A fost fault la faza în care Gardoș a marcat la Brașov"

craciunesc 1

Țucudean, primul atacant al lui Dinamo care înscrie în acest sezon din Liga 1

tucudean

VIDEO E OFICIAL: Dumitru Dragomir și-a anunțat candidatura pentru un nou mandat în fruntea LPF

captura dragomir-3

"U" Cluj și-a schimbat antrenorul odată cu întoarcerea lui Walter

walter cluj

VIDEO Brazilianul Eric a ajuns al 3-lea în topul golgheterilor străini din istoria Ligii 1

eric pandurii

Amânarea unei noi etape a stârnit controverse. "Când jucăm, pe 25 decembrie?"

grig

Conducerea CFR-ului i-a fixat un nou obiectiv lui Grigoraș

grig paszkany

VIDEO "U" Cluj - ACS Poli Timișoara 1-2. Bănățenii au câștigat din două penalty-uri

bucurie poli

VIDEO Concordia - FC Brașov 1-0. Surdu a ratat un penalty în finalul jocului

penalty surdu

VIDEO Eurogolul cu Dinamo n-a fost întâmplare. Budescu: "Așa am vrut să dau!"

budescu

Steaua aduce din Italia înlocuitor pentru Tătărușanu

tatarusanu-3

VIDEO Petrolul-Săgeata 3-0. Altă “Guriță“ de inspirație. Două rezerve au tranşat victoria, pe final

bucurie Petrolul

VIDEO Flavius Stoican: "Un egal m-ar mulțumi la Giurgiu"

astra dinamo

VIDEO Oțelul - Gaz Metan 1-1. Markovic a scos un punct in extremis pentru oaspeți