Video CS Mioveni - UTA Arad 1-1. Penalty ratat de gazde pe final de joc

UTA Arad - CS Mioven

Modificări în calendarul Ligii 1. Când se vor disputa etapele 18, 19 și 20

steaua echipa

VIDEO Giani Kiriță retrăiește sezonul cu 7 eșecuri la rând. "Ce să faci în Europa, când Chiajna îți dă 3-0 sec?"

dinamo alexe botosani

Rapid, FC Brașov și CS U Craiova au probleme de lot după pauza competițională

cs universitatea craiova bancu

Cum începe U Cluj - Rapid

VIDEO Rapid - Petrolul 1-1. Giuleștenii bifează al patrulea meci fără eșec. Au primit primul gol în retur

rapid - petrolul

Eric, ultima achiziţie a gorjenilor: "Aici lumea va avea răbdare cu mine și o să-mi regăsesc forma"

captura Eric declaratii

Liga 1, peste campionatul Olandei în topul IFFHS din anul 2014

chipciu-1

11 din 11! Steaua dă toţi jucătorii echipei ideale din Liga 1, performanţă unică!

steaua formatie

CFR Cluj a efectuat primul transfer. Ardelenii au adus un fundaș din Portugalia

jaime cfr cluj

VIDEO "U" Cluj - Pandurii 0-3. Oamenii lui Grigoraș s-au desprins în repriza a doua

bucurie gol Sendroiu

VIDEO Petrolul, două meciuri fără fani în peluze. Steaua, amendată cu 60.000 de lei

incidente petrolul steaua

VIDEO FC Vaslui - Astra 1-4. Moldovenii revin în Liga 2. ”Astralii”, la antrenament

bucurie gol cristescu

Statisticile etapei care a adus Stelei titlul cu numărul 25

steaua bucurie

VIDEO U Cluj - Steaua 0-1. Echipa lui Reghecampf câștigă titlul cu numărul 25!

Steaua campioana

VIDEO FC Brașov - Corona Brașov 1-0. Madeira a marcat, gazdele aproape salvate

fc brasov-2

VIDEO Steaua - Corona 3-0. Roș-albaștrii își pot asigura, matematic, titlul 25 etapa viitoare, pe Cluj Arena!

chipciu corona

VIDEO Chipciu a dezvăluit care e cel mai frumos gol marcat în carieră: "Am finalizat cu scăriţă"

chipciu

VIDEO Viitorul - "U" Cluj 1-0. Nicolae Dică a adus victoria gazdelor cu un gol reușit în prelungirile meciului

bucurie dica

VIDEO Botoșani - Oțelul 3-1. Campionii de acum 3 ani rămân pe loc retrogradabil, cu 4 etape înainte de final

bucurie botosani

Petrolul e aproape invincibilă pe "Ilie Oană". N-a pierdut de 576 de zile în Liga 1

petrolul jucatori fani

VIDEO&SONDAJ Țucudean, Mitrea sau Lazăr? Votează golul etapei în Liga 1

bucurie tucudean

VIDEO Pandurii - Săgeata 0-0. Gorjenii au cinci partide la rând acasă fără victorie!

captura meci

Viitorul - FC Brașov 0-0. Balauru i-a salvat pe puștii lui Hagi. Nicolae Dică s-a "rupt"

dica viitorul

VIDEO Dan Alexa: "Nu sunt mulțumit cu acest egal, trebuia să batem"

captura dan alexa

VIDEO Lucescu: "Suntem obligați să câștigăm cu Gaz Metan. Există o presiune pe care jucătorii o resimt"

captura razvan lucescu

VIDEO Florin Marin: 'Meciurile cu echipele mai slab cotate sunt cele mai periculoase'

florin marin-1

VIDEO Pandurii - CFR 0-1. Piccolo a marcat în minutul 90+2, prima victorie pentru Vasile Miriuță!

pandurii cfr

VIDEO Viitorul - ACS Poli 1-2. Dan Alexa a reușit prima victorie pe banca bănățenilor

captura gol nanu

3 recorduri pe care Steaua vrea să le bată până la sfârșitul sezonului

stanciu steaua-1

Oțelul - Ceahlăul 0-1. Nemțenii au câștigat trei puncte mari în deplasare

otelul ceahlaul

VIDEO Viitorul - Săgeata 0-0. Gavra a nimerit bara. Ilie Iordache - ratarea meciului!

VIDEO Gaz Metan - Viitorul   4-0. Gazdele au obținut prima victorie din 2014

bucurie petre-1

VIDEO Botoșani - ACS Poli Timişoara 1-0. Un gol validat, 3 anulate şi două eliminări

bucurie bush

VIDEO Rezumatele celor 18 meciuri transmise în weekend pe Digi Sport şi digisport.ro

maraton-3

Lista transferurilor făcute în această iarnă în Liga 1

sanmartean alibec mutu

Statisticile etapei a 20-a din Liga 1. Adrian Mutu a bătut recordul lui Gică Popescu

mutu

VIDEO Ceahlăul - "U" Cluj 1-1. Rezultatul care nu convine nimănui: puțin pentru gazde, puțin pentru oaspeți!

ucluj bucurie

VIDEO Ienei: "Dinamo nu are nicio șansă cu Steaua!"

lucian sanmartean steaua nicusor stanciu

VIDEO Chirilă: "Am bătut Astra, putem bate și Steaua"

ionut chirila

VIDEO CFR visează la cupele europene. Fl. Costea: "Așa salvăm sezonul!"

captura fl costea

Record de vânzări: aproape toate biletele la Astra - Steaua s-au dat în prima zi! Încasări de peste 100.000 €

suporteri giurgiu1

După Bărboianu, Dinamo mai are 5 ținte în pauza de iarnă

dinamo bucurie

VIDEO Pandurii-Petrolul 0-1. Prahovenii încheie anul cu o singură înfrângere în Liga 1

bucurie Hamza

VIDEO Isăilă: "Steliștii știu să se mobilizeze la meciurile importante. Au experiență"

steaua astra

VIDEO FC Brașov - Pandurii 3-5. Gorjenii se apropie la un singur punct de Steaua